Více informací

Klikněte pro dotaz na:

Více informací

Tvorba 3D animácií

Náš tím z britskej pobočky Graitec, ktorý má na starosti tvorbu 3D animácií, už pomohol mnohým miestnym aj nadnárodným spoločnostiam vytvárať podmanivé 3D animácie a videa pre marketing produktov, ktoré vyústili v mnohomiliónové zákazky.

Chápeme, aká dôležitá je komunikácia a náš tím vám vždy zaručí, že upúta pozornosť vášho publika neobyčajným, podmanivým, ale vždy relevantným obsahom.

Spolu s tvorbou náročných konceptuálnych 3D animácií alebo dokonca technických 3D videí to znamená, že sme schopní pre vás vytvoriť CGI mimoriadnej kvality, ktoré vyhovie aj tým najnáročnejším požiadavkám, či už ide o technické prezentácie, školiace technická videa alebo napríklad reklamné videá.

3D Animace OPT

Vďaka našim 3D animáciám – od jednoduchých po zložitejšie - zaujmete vybrané publikum a zvýšite predaj svojich služieb alebo produktov, či už ide o oblasť architektúry, produktového dizajnu, strojárstvo alebo napríklad lodiarskeho priemyslu.

Náš tím bude pracovať podľa vášho zadania alebo vám aj môže pomôcť sa storyboardy k vašej 3D animácii k dosiahnutiu čo najlepšieho efektu a v závislosti na vašich požiadavkách. Ako jedna z hlavných CAD spoločností v krajine pre vás tiež môžeme recyklovať už existujúce 3D CAD dáta pre použitie vo vašich animáciách a znížiť tak náklady, kde sa to hodí.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.