Možnosti financovania

Implementácia a zavedenie nových a produktívnych technológií a počítačového hardvéru môže mať naozaj výrazný vplyv na čistý zisk podniku.

Firmy zaoberajúce sa výrobou, strojárstvom (a digitálnym prototypováním), dizajnom, vizualizáciami a stavebnými projektmi v BIM, musia všetky svoje projekty pre docielenie maximálneho zisku odovzdať včas a podľa predstáv klienta.

Hoci si veľa firiem uvedomuje nutnosť konkurovať ostatným, nie vždy je možné si ihneď obstarať najnovšie technológie, ktoré im takúto pozíciu zaistia.

U Graitec si môžete zaobstarať nový softvér na splátky v podobe lízingu na 3 roky s 0% navýšením a 0 Eur akontáciou.

Financování softwaru

Vďaka svojej veľkosti, histórii a skúsenostiam môžeme ponúknuť výhodný predaj aj na splátky s tými najvýhodnejšími podmienkami, a to na všetky nami ponúkané produkty Autodesk, Advance aj CADKON. Nespornou výhodou leasingu je aj to, že splátky Vám idú ihneď do nákladov. Leasing je poskytovaný prostredníctvom finančnej spoločnosti a podlieha schváleniu tejto spoločnosti.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.