Program spokojnosti zákazníkov spoločnosti Autodesk

posileni vztahu

Jedným z cieľov spoločnosti Graitec je zlepšovanie spokojnosti zákazníkov. Program spokojnosti zákazníkov spoločnosti (Autodesk Customer Satisfaction - CSAT) meria údaje tržieb pred a po spolupráci s Graitec a je neoddeliteľnou súčasťou zlepšovania našich stratégií zameraných na klientov.

Príjemcovia

Ak ste si nedávno kúpili alebo aktivovali produkt spoločnosti Autodesk, alebo ak je čas na obnovenie vášho predplatného, môžete byť spoločnosťou Autodesk pozvaný na vyplnenie krátkeho online dotazníka. Vyplnenie dotazníka nie je povinné.

Časový horizont

Autodesk zasiela pozvanie k prieskumu e-mailom každý štvrťrok - v polovici každého fiškálneho štvrťroka spoločnosti Autodesk.

csatdateline CZ

Pridajte si prosím adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  do zoznamu "známych odosielateľov", aby Vám táto príležitosť neunikla. 

Výsledky

Vyplnenie dotazníka zaberie len niekoľko minút a poskytuje praktickú spätnú väzbu prostredníctvom e-mailového upozornenia zasielaného spoločnosti Graitec pri zaznamenanom nízkom ohodnotení. Berieme každú spätnú väzbu vážne a môžeme telefonicky kontaktovať zákazníkov, aby sme lepšie porozumeli ich komentárom a obavám.

Usilujeme o dokonalosť

Graitec je Autodesk Platinum Partner a udržanie tejto akreditácie vyžaduje najvyšší štandard zákazníckej spokojnosti, čo sa nám v súčasnej dobe darí.

Skóre v prieskume menej ako 9 z 10 je brané ako priemerné a tým pod požadovaným štandardom Platinum. Preto Vás prosíme, ak ste s úrovňou našich služieb boli spokojný, ohodnoťte nás na stupnici 9 alebo 10.

Samozrejme, ak sme nedosiahli úrovne, ktorú ste očakávali, dajte nám prosím vedieť. Upozorňujeme, že je meraná vaša spokojnosť so službami spoločnosti Graitec, nie Autodesk.

CSAT table CZ

Program odmien

Ako výraz uznania budú všetci účastníci prieskumu zaradení do žrebovania o ceny. To sa uskutoční raz za štvrť roka z účastníkov prieskumu v danom štvrťroku.

Dotazy

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.