Máj 2022 - GRAITEC, medzinárodný vývojár softvéru pre oblasť AEC s potešením oznamuje vydanie najnovšej verzie softvéru pre statickú analýzu konštrukcií – Advance Design 2023, ktorý je súčasťou balíčka Graitec Advance suite.

Advance Design 2023 opt

GRAITEC pravidelne poskytuje svojim používateľom najnovšie postupy a riešenia pre statickú analýzu konštrukcií. Aktuálne vydanie produktov vo verzii 2023 v tom nie je výnimkou. Naďalej celosvetovo ponúkame špičkové softvérové riešenia pre oblasť výstavby, projektovania a navrhovania konštrukcií.

 Verzia Advance Design 2023 bola doplnená o mnoho nových funkcionalít, ktoré prinášajú užívateľom špičkové riešenia a zjednodušenie práce. Novinky sa týkajú najmä týchto oblastí:

  • Výkon – významné skrátenie doby výpočtu
  • Fáza výstavby – nový mechanizmus definície, ovládania a analýzy konštrukcie s uvažovaním fáz výstavby
  • Pokročilé nelineárne podpory – nové možnosti definície nelineárneho správania podpory
  • Murované konštrukcie – možnosť modelovania, návrhu a posúdenia murovaných stien podľa EN 1996 pomocou nového Návrhového modulu Murované steny (Masonry Wall)
  • Návrh drevených konštrukcií podľa severoamerických noriem – aktualizácia knižníc prierezov a materiálov a novo návrh drevených konštrukcií podľa noriem CSA O86 a NDS 2018
  • Zaťaženie vetrom na voľne stojacich stenách – možnosť generácie zaťaženia od vetra na voľne stojacich stenách podľa EN 1991-1-4
  • Tabuľky výsledkov – rýchla jednoduchá kontrola výsledkov MKV pomocou tabuliek výsledkov
  • Španielska a portugalská lokalizácia – adaptácia Advance Design pre španielsky a portugalský trh, vrátane zavedenia nových národných aplikačných dokumentov (NAD) pre Eurokódy a nové jazyky pracovného prostredia pre obe krajiny
  • Rôzne ďalšie úpravy a zdokonalenie softvéru

Novú verziu Advance Design 2023 môžete stiahnuť tu.

logo AD


O spoločnosti GRAITEC

Založená v roku 1986, spoločnosť GRAITEC je medzinárodná skupina, ktorá pomáha odborníkom v oblasti stavebníctva a výroby s digitalizáciu ich činnosti pomocou práce uprostred BIM, používaním Inudstry 4.0 softvéru a konzultáciami. Graitec je vývojárom špičkových BIM aplikácií a zároveň Autodesk Platinum Partner v Európe a Autodesk Gold Partner in Severnej Amerike a Rusku. Vďaka pôsobnosti v 48 pobočkách v 13 krajinách po celom svete, ponúka GRAITEC svojim zákazníkom vlastné široké portfólio zavedených softvérových riešení spolu súplným portfóliom Autodesk produktov a BIM softvérového riešenia, ktoré pomáhajú sa sústrediť na tie najnáročnejšie požiadavky projektu a maximalizovať produktivitu a výkon. Sviac ako 550 zamestnancami, z čoho je 200 BIM konzultantov, sa Graitec radí medzi spoločnosti zamerané na inováciu a jej produkty sú používané viac ako 100,000 profesionálmi v stavebníctve.Chcete-li získat více informací, navštivte nás na www.graitec.sk

V prípade záujmu o ďalšie informácie kontaktujte prosím:

Petr Laník
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.