GRAITEC vydáva novú verziu Opentree 2022 

Jún 2021 - GRAITEC, medzinárodný vývojár softvérov pre oblasť AEC, Vám s potešením oznamuje vydanie novej verzie Graitec Opentree 2022. Graitec Opentree je špičkový softvér pre správu dokumentov pre architektov, inžinierov a spoločnosti vyžadujúce kompatibilné pracovné postupy (workflow). S programom Graitec Opentree predovšetkým zjednodušíte správu dokumentov a znížite zbytočné ručné procesy u všetkých vašich stavebných projektov!

pas obrazok AD 2021 opt

Graitec Opentree 2022 je prvá kompletná verzia softvéru v rámci spoločnosti Graitec od jeho akvizície v januári 2019. S ohľadom na históriu aplikáciu "Cabinet" sme rozšírili našu technológiu, aby sme architektom a inžinierom boli schopní pomôcť zefektívniť kreslenie výkresovej dokumentácie a správu dokumentov. Do tejto verzie sú tiež implementované nové natívne nástroje pre prezeranie a označovanie, ktoré umožňujú našim zákazníkom znižovať zbytočné náklady na softvér.

Známe rozhranie, ktoré je rýchle a za Vašou bránou firewall. Nevyhnutný spoločník pre správu všetkej prebiehajúcej práce (work in progress), vydaných a publikovaných dokumentov.

5 najdôležitejších noviniek:

  • Úplne nové rozhranie so vzhľadom zodpovedajúcemu systému Windows 10.
  • Podpora aplikácií AutoCAD LT, AutoCAD, Revit, Bentley, MicroStation / Connect a MS Office.
  • Integrovaný prehliadač dokumentov s viac ako 30 formátmi súborov a značkovacími nástrojmi.
  • Bezproblémové nahrávanie súborov a metadát na SharePoint, BIM 360, ASITA, Aconex, Business Collaborator, Viewpoint for projects a AspeHub.
  • Integrácia s 28 typmi Mail Managers (správa e-mailov)


Ak sa chcete o tejto verzii dozvedieť viac, pripojte sa na webovú stránkuGraitec Opentree a sledujte nás na LinkedIn

Gary Edwards – Business Line Director, MANAGE: Sme nadšení, že môžeme oznámiť vydanie Opentree 2022, ktorý je založený na našom princípe "od návrhu po výrobu" a prináša našim zákazníkom možnosť spravovať všetku ich dokumentáciu - od rozpracovaných dokumentov až po publikovanie. Vzhľadom k tomu, že odvetvie AEC smeruje k lepšej spolupráci a správe informácií, je Graitec Opentree na čele štandardov, ktoré pomáhajú našim zákazníkom zlepšovať kvalitu práce, znižovať náklady na kontrolu dokumentov a v neposlednom rade zvyšovať ziskovosť ”. 

O spoločnosti GRAITEC

Založená v roku 1986, spoločnosť GRAITEC je medzinárodná skupina, ktorá pomáha odborníkom v oblasti stavebníctva a výroby s digitalizáciu ich činnosti pomocou práce v prostredí BIM, používaním Inudstry 4.0 softvéru a konzultáciami. Graitec je vývojárom špičkových BIM aplikácií a zároveň Autodesk Platinum Partner v Európe and Autodesk Gold Partner in Severnej Amerike a Rusku. Vďaka pôsobnosti v 48 pobočkách v 13 krajinách po celom svete, ponúka GRAITEC svojim zákazníkom vlastné široké portfólio zavedených softvérových riešení spolu s úplným portfóliom Autodesk produktov a BIM softvérového riešenia, ktoré pomáha sa sústrediť na tie najnáročnejšie požiadavky projektu a maximalizovať produktivitu a výkon. S viac ako 550 zamestnancami, z toho 200 BIM konzultantov, sa Graitec radí medzi spoločnosti zamerané na inováciu a jej produkty sú používané viac ako 100,000 profesionálov v stavebníctve.

Ak chcete získať viac informácií, navštívte nás na www.graitec.sk

 

V prípade záujmu o ďaľšie informácie kontaktujte prosím:

  • Jan Havlíček
  • E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.