GRAITEC vydává novú verziu Advance Design 2022 

Jún 2021 - GRAITEC, medzinárodný vývojár softvérov pre oblasť AEC, Vám s potešením oznamuje vydanie novej verzie Advance Design 2022. Na základe potrieb a požiadaviek stále rastúcej komunity užívateľov, ktorá sa mimochodom vytvára aj okolo všetkých ďalších produktov vyvíjaných spoločnosťou GRAITEC, sme vyvinuli nové funkcionality , ktoré umožnia ešte kvalitnejšie spracovanie Vašich statických výpočtov konštrukcií.

pas obrazok AD 2021 opt

Advance Design 2022, špičkový softvér pre statickú analýzu konštrukcií, bol doplnený o rad nových funkcionalít, ktoré užívateľovi prinesú ďalšie rozšírené možnosti pri jeho práci na statických projektoch.

Novinky, ktoré Vám uľahčia prácu sú najmä:

  • Automatická generácie zaťaženie od jedného alebo skupiny žeriavov.
  • Rozšírenie možností výpočtu MKP o novú väzbu v uzle, výpočet "performance point" pre metódu postupného priťažovaniu push-over podľa EN1998 a ATC40.
  • Návrh a posúdenie za studena tvarovaných oceľových prierezov podľa EN1993-1-3 a EN1993-1-5 vrátane podrobných textových posudkov.
  • Modul pre návrh a posúdenie železobetónových dosiek RC Slab, vrátane použitia súčtové návrhové metódy a automatické generácie 3D výstuže a výkresovej dokumentácie.
  • Nový mechanizmus synchronizácia, ktorý zdokonaľuje prepojenie s produkty Autodesk (Advance Steel a Revit) pri BIM pracovných postupoch.
  • Desiatky rôznych nových funkcionalít a úprav na základe požiadaviek našich užívateľov z celého sveta, ktoré prináša zefektívnenie každodennej práce.

Ak sa chcete o tejto verzii Advance Design dozvedieť vice, pripojte sa na webové stránky Advance Design a sledujte nás na LinkedIn !

Novú verziu Advance Design 2022 si môžete stiahnuť tu.

Joseph PAIS, Graitec Product Director: "Už viac ako 30 rokov sa spoločnosti GRAITEC darí poskytovať svojim zákazníkom inovatívne riešenia podľa prianí a požiadaviek užívateľov. Táto nová verzia Advance Design 2022 nie je výnimkou. Prináša statikom rad dôležitých nových funkcionalít, či už je ich zameranie akékoľvek. Generácia zaťaženie od žeriavov, zdokonalená push-over analýza (metóda postupného priťažovaniu), nový modul pre návrh a posúdenie ŽB dosiek, desiatky ďalších vylepšení a nových funkcionalít, ktoré ušetria čas pri každodennej práci s Advance Design. Sme pyšní na túto novú verziu, ktorá dokazuje, že aj naďalej celosvetovo poskytujeme špičkové softvérové ​​riešenia v AEC oblasti. Ďakujeme Vám za to, že ste súčasťou našej komunity a užite si novú verziu 2022! "

O spoločnosti GRAITEC

Založená v roku 1986, spoločnosť GRAITEC je medzinárodná skupina, ktorá pomáha odborníkom v oblasti stavebníctva a výroby s digitalizáciu ich činnosti pomocou práce v prostredí BIM, používaním Inudstry 4.0 softvéru a konzultáciami. Graitec je vývojárom špičkových BIM aplikácií a zároveň Autodesk Platinum Partner v Európe and Autodesk Gold Partner in Severnej Amerike a Rusku. Vďaka pôsobnosti v 48 pobočkách v 13 krajinách po celom svete, ponúka GRAITEC svojim zákazníkom vlastné široké portfólio zavedených softvérových riešení spolu s úplným portfóliom Autodesk produktov a BIM softvérového riešenia, ktoré pomáha sa sústrediť na tie najnáročnejšie požiadavky projektu a maximalizovať produktivitu a výkon. S viac ako 550 zamestnancami, z toho 200 BIM konzultantov, sa Graitec radí medzi spoločnosti zamerané na inováciu a jej produkty sú používané viac ako 100,000 profesionálov v stavebníctve.

Ak chcete získať viac informácií, navštívte nás na www.graitec.sk

 

V prípade záujmu o ďaľšie informácie kontaktujte prosím:

  • Marie Heřmanová
  • E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.