GRAITEC ZÍSKAVA STRUCSOFT SOLUTIONS (KANADA): vývojár softvéru zameraného na sektor prefabrikovanej výroby a prípravu stavieb mimo staveniště v odvětví AEC.

12. apríla 2021 - GRAITEC, medzinárodný vývojár softvéru BIM pre architektúru a stavebníctvo (AEC) a Platinum Partner spoločnosti Autodesk naprieč Európou a Gold Partner naprieč Kanadou, Spojenými Štáty a Ruskom s potešením oznamuje akvizíciu spoločnosti StrucSoft Solutions.

Structsoft

Spoločnosť StrucSoft Solutions, ktorú pôvodne založil v roku 1994 George Ajami, je kanadský autor softvéru, ktorý sa v odvetví AEC zameriava na prefabrikovanú výrobu a prípravu stavby mimo staveniska. StrucSoft, sídliaca v Montreale (Quebec), otvoril v roku 2017 pobočku v Liverpoole (Veľká Británia) s cieľom poskytnúť podporu klientom zo Severnej Ameriky a Európy. Spoločnosť vyvíja sadu softvérov pre drevené konštrukcie a konštrukcie z ľahkej ocele pre modelovanie, koordinovanie a výrobu priamo v prostredí Autodesk Revit®.

GRAITEC, ktorý teraz pôsobí vo viac ako 10 krajinách, je už zavedený na hlavných trhoch spoločnosti StrucSoft (tj. USA, Kanada a Veľká Británia), čím vytvára bezprostrednú obchodnú synergiu.

Z technologického hľadiska zdieľajú Graitec a StrucSoft rovnakú silnú DNA. Softvér StrucSoft Solutions 'MWF (čiže Metal Wood Framer) dopĺňa funkčné pokrytie ponuky Fabricate spoločnosti Graitec pridaním ľahkej ocele a dreva k existujúcim výstužiam, prefabrikovanému betónu a konštrukčnej ocele. Akvizícia spoločnosti StrucSoft Solutions významne posilňuje stratégiu spoločnosti Graitec CREATE - SIMULATE - FABRICATE - MANAGE a možnosť poskytovať komplexné riešenia pre stavebný priemysel.

Manuel Liedot, generálny riaditeľ spoločnosti GRAITEC uvádza: "Som nesmierne rád, že môžem privítať spoločnosť StrucSoft s jej zákazníkmi a talentovaným tímom pracovníkov do skupiny Graitec. Natívne integrácia StrucSoftu s Revit je skvelým doplnkom BIM ekosystému Graitec a Autodesk. StrucSoft významne posilňuje našu ambíciu zefektívniť spoluprácu medzi strojárskymi firmami, konštruktérmi, výrobcami a staviteľmi. Akvizícia spoločnosti StrucSoft tiež dokazuje náš trvalý záväzok voči severoamerickému trhu. "

George Ajami, prezident spoločnosti StrucSoft Solutions dodáva: "Sme nesmierne nadšení pripojením sa k tímu Graitec. Ich nastavenie 'zákazník na prvom mieste' a ich odhodlanie vyvíjať technológie v segmentoch prefabrikácie a výroby ide ruka v ruke s poslaním spoločnosti StrucSoft. Tento ďalší krok vo vývoji našej spoločnosti umožní našim tímom spoločne poskytovať služby našim zákazníkom a posúvať hranice toho, čoho môže náš softvér dosiahnuť v odvetví výroby a AEC. "

O spoločnosti GRAITEC

Spoločnosť GRAITEC, založená v roku 1986, je medzinárodná skupina (13 krajín po celom svete - 48 pobočiek), ktorá svojím riešením BIM a softvérom Priemysel 4.0 a zodpovedajúcim poradenstvom pomáha profesionálom v stavebníctve a vo výrobe dosiahnuť digitálnej transformácie. Spoločnosť Graitec je vývojárom vysoko výkonných riešení BIM a zároveň je Platinum Partnerom spoločnosti Autodesk v Európe a Gold Partnerom spoločnosti Autodesk Partner v Severnej Amerike a Rusku. S viac ako 550 zamestnancami, vrátane 200 konzultantov BIM, je GRAITEC spoločnosťou zameranou na inovácie, ktorých produkty využíva vyše 100 000 profesionálov v stavebníctve po celom svete.

Pre viac informácií navštívte Graitec

O spoločnosti StrucSoft

Spoločnosť StrucSoft Solutions, založená v roku 1994, vyvíja softvér a poskytuje služby pre výrobné a AEC priemysel. Spoločnosť StrucSoft so sídlom v kanadskom Montreale a pobočkou v Liverpoole (Veľká Británia) využíva BIM technológiu na digitalizáciu a automatizáciu vytváranie a toku výrobných dát od konštrukčného modelu do obchodného procesu. Zásadná produkt spoločnosti StrucSoft Solutions, MWF, je postavený na platforme Autodesk Revit® a automatizuje vytváranie ako ľahkých oceľových, tak drevených panelov a dopĺňa tak spojenie medzi dizajnom a výrobou.

Pre viac informácií navštívte StrucSoft

Pre ďaĺšie informácie prosím kontaktujte:

Dave Talbot, GRAITEC
Phone: +44 23 8086 8947
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.