Aktuality

Co je u nás nového?

StockSnap 91SCNRRD25


 

Automatická migrácia do AutoCAD including specialized toolsets

migrace

Vážení zákazníci,

Autodesk oznámil, že užívatelia AutoCADu a všetkých AutoCAD vertikál produktov budú automaticky migrované do AutoCAD including specialized toolsets . Všetci predplatitelia tak získajú prístup ku ktorejkoľvek zo siedmich sád nástrojov, ktoré sú jeho súčasťou.

Advance PowerPack 2022 - vybrané novinky a zdokonalené funkcionality

Červen 2021 - GRAITEC, mezinárodní vývojář software pro oblast AEC, Vám s potěšením oznamuje vydání nové verze Advance PowerPack 2022. Advance PowerPack je sada nástrojů zaměřených na zdokonalení a usnadnění Vaší každodenní práce s produkty společnosti Autodesk jako jsou Autodesk Revit a Autodesk Advance Steel. Rozšiřte svoje BIM pracovní postupy pomocí Advance Design PowerPack od společnosti GRAITEC.pas obrazok AD 2021 opt

Advance Design 2022 - vybrané novinky a zdokonalené funkcionality

Červen 2021 - GRAITEC, s potěšením oznamuje vydání nové verze Advance Design 2022. Na základě potřeb a požadavků stále rostoucí komunity uživatelů, která se mimochodem vytváří i kolem všech dalších produktů vyvíjených společnosti GRAITEC, jsme vyvinuli nové funkcionality, které umožní ještě kvalitnější zpracování Vašich statických výpočtů konstrukcí. pas obrazok AD 2021 opt

Graitec vydává verziu 2022 svojich aplikácií CADKON

Jún 2021 - GRAITEC, v plnom význame medzinárodnej developer softvérových aplikácií pre návrh, analýzu, výrobu a správu dát pre segment AEC a Autodesk® Partner naprieč Európou, Ruskom, USA & Kanadou s potešením oznamuje uvedenie novej verzie 2022 svojich aplikácií CADKON: CADKON Stavebné konštrukcie , CADKON TZB a CADKON RCD.

CADKON nadstavba 2021

GRAITEC vydává novú verziu Advance Design 2022 

Jún 2021 - GRAITEC, medzinárodný vývojár softvérov pre oblasť AEC, Vám s potešením oznamuje vydanie novej verzie Advance Design 2022. Na základe potrieb a požiadaviek stále rastúcej komunity užívateľov, ktorá sa mimochodom vytvára aj okolo všetkých ďalších produktov vyvíjaných spoločnosťou GRAITEC, sme vyvinuli nové funkcionality , ktoré umožnia ešte kvalitnejšie spracovanie Vašich statických výpočtov konštrukcií.

pas obrazok AD 2021 opt

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.