Aktuality

Co je u nás nového?

StockSnap 91SCNRRD25


 

Cestné projekty

Sweco Hydroprojekt je súčasťou Skupiny Sweco od roku 2007. Poskytujeme konzultačné, projektové a inžinierske služby predovšetkým v oblasti vodného hospodárstva, životného prostredia, dopravnej infraštruktúry, architektúry a pozemného staviteľstva. Sme inžinierska, poradenská a projektová firma, ktorá je v odbore vodného hospodárstva lídrom trhu v Českej republike.


dekonta banner

Jún 2022 – GRAITEC, medzinárodný vývojár softvéru pre oblasť AEC, Vám s potešením oznamuje vydanie novej verzie Graitec Opentree 2023.

Graitec Opentree – Prvotriedny intuitívny systém na správu výkresov a dokumentov, ktorý pomáha profesionálom AEC zefektívniť ich návrhové procesy a zároveň splniť náročné požiadavky na správu dokumentov podľa najnovších štandardov

Obrázok38

Máj 2022 - GRAITEC, medzinárodný vývojár softvéru pre oblasť AEC s potešením oznamuje vydanie najnovšej verzie softvéru pre statickú analýzu konštrukcií – Advance Design 2023, ktorý je súčasťou balíčka Graitec Advance suite.

Advance Design 2023 opt

GRAITEC pravidelne poskytuje svojim používateľom najnovšie postupy a riešenia pre statickú analýzu konštrukcií. Aktuálne vydanie produktov vo verzii 2023 v tom nie je výnimkou. Naďalej celosvetovo ponúkame špičkové softvérové riešenia pre oblasť výstavby, projektovania a navrhovania konštrukcií.

- -- --

Graitec vydáva verziu 2023 svojich aplikacií CADKON

30. Máj 2022 – GRAITEC, v plnom význame medzinárodný developer softvérových aplikácií pre návrh, analýzu, výrobu a správu dát pre segment AEC a Autodesk® Partner naprieč Európou, Ruskom, USA a Kanadou s potešením oznamuje uvedenie novej verzie 2023 svojich aplikácií CADKON:  CADKON Stavební konstrukceCADKON TZB a CADKON RCD.

CADKON nadstavba 2021

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.