Vstúpte do sveta BIM!

Teraz je ten pravý čas.

cz banner web BIMstart pack

Nepremeškajte príležitosť. Platnosť do 21.12.2021

 BIMUp Start Pack Architecture

S vedomím, že za vami stojí jeden z najväčších svetových dodávateľov BIM technológií s ním viac ako 200 profesionálov v odbore a dlhoročný Platinum Partner Autodesk, nechajte zavedenie BIM v našich rukách a náš program BIMUp vás prevedie prípravou, dokumentáciou a realizáciou BIM projektu.

Prečo GRAITEC BIMUp Start Pack Architeture?

sablona BIMUp šablóna  BIM sipka napisy web2
 kocka BIMUp knižnica
 clovek BIMUp e-learning
 certf BIMUp školenie
 ruky  BIMUp nástroje         logo powerpack revit 2018 no year     

 

KLIKNiTE SEM PRe ŽiaDOSť O Viac INFORMáCiÍ O GRAITEC BIMUP

 Platnosť do 21.12.2021

Cena: od 158- Eur mesačne


Na co sa môžete tešiť  v BIMUp Start Pack Architeture:

  • BIMUp šablóna - zaistí grafický obsah a spoločne so sadou rodín prispôsobí prostredie programu Revit podľa súčasného štandardu normového kreslenia pre bezproblémové vytvorenie projektovej dokumentácie

  • BIMUp knižnica - obsahuje sadu základných variabilných prvkov (rodín) potrebných na vytvorenie projektovej dokumentácie rozdelených do skupín ako sú napr. dvere, okná, krov, obklady, preklady, zariaďovacie predmety, nábytok… ale aj špecifické prvky ako napr. vozíčkar, hydroizolácia alebo parkovacie státie…

  • BIMUp e-learning - získate prístup k rozsiahlym výukovým záznamom Revit webinárov s viac ako 300 témami o dĺžke cca 150-tich hodín.

  • BIMUp školenie zíkate voucher na 3 dni úvodného online BIM školenia pre orientáciu v prostredí a zvládanie základných potrieb ovládania programu Revit s cieľom vytvorenia projektovej dokumentácie

  • BIMUp nástroje  - Graitec PowerPack pro Revit ponúka širokú škálu funkcií vedúcich k zvýšeniu produktivity práce v Revite. Zrýchlite tak svoju každodennú prácu a zlepšite svoje BIM pracovné postupy pomocou tohto rozšírenia. Vzhľadom na obmedzenie Revitu nie je dostupný pre verziu Revit LT.

Podmienky promo akcie:

Táto špeciálna ponuka je časovo obmedzená do 21. 12. 2021. Uvedené ceny sú za 1 single-user licenciu a výška mesačnej splátky sa odvíja od zvolenej úrovne Revitu. Poskytnutie uvedených splátok konkrétnemu objednávateľovi podlieha schváleniu poskytovateľa financovania, spoločnosti J&T leasing, a nie je tak automaticky garantované. Poskytnutý voucher na 3-dňové online školenia môže zákazník uplatiť do 6-tich mesiacov od jeho získania. Pri neuplatnení tento voucher prepadá bez možnosti náhrady. Spôsob platby je formou 12-mesačných splátok. Akciu nie je možné využiť pri kombinácii s VPA či inou zľavou Autodesku podľa zmluvy so zákazníkom a ďalej u zákazníkov s označením Autodesk Named Account. Ceny neobsahujú miestne príslušné DPH. Všetky dodávky tovaru a služieb sa riadia Všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti GRAITEC. Aktuálna verzia je k dispozícii TU.

 

Nemusíte venovať Váš čas skúmaniu detailov akcie. 
Overte si u nás, či pre svoju prácu plánujete využívať optimálne softvérové riešenie neváhajte nás kontaktovať
na 0948 332 682 (SK), nebo na 244 016 055 (CZ).

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.