presel AD

Aj Vás lákajú výzvy pre riadenie architektonických a inžinierskych dokumentov?

Poďte sa s nami zoznámiť na webinári s Graitec Opentree - efektívnym datamanagment systémom pre architektov a inžinierov, ktorý vám zefektívni prácu a odstráni rutinné procesy a eliminuje chybovosť. Graitec Opentree je BIM kompatibilný systém správy dokumentov pre architektonické a projekčné kancelárie.

Ako Vám Graitec Opentre môže pomôcť?

Opentree poskytuje jednoducho použiteľný systém správy súborov a výkresov, ktorý zefektívňuje a zrýchľuje každodennú interné pracovné procesy, ktoré sú plne v súlade s normami ISO 19650, riadi typické výkresovej súbory (CAD, Revit, Microstation atď), projektové súbory, dokumenty (Office) a ďalšie súvisiace projektové dáta. Umožňuje automatické pomenovanie súborov, automatické vyplňovanie rozpisiek a dokumentov a riadi kompletný životný cyklus dokumentov (WIP - rozpracovaných, Shared - zdieľané, Published - zverejnené) vrátane možnosti napojenia na CDE.

Opentree Vám môže pomôcť znížením času potrebného na správu dát WIP, až o 80%, čo vedie k veľmi značné časové úspory v rámci celej firmy.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako môže Opentree pomôcť prekonať výzvy, ktoré na Vás v oblasti správy dát čakajú, registrujte sa na webinár nižšie (alebo tu)

Webinár - Efektívna správa výkresov a dokumentov pre architektov a inžinierov

14.7.2021 od 10:00 do 11:00 hod.

Povedie: Ing. arch. Pavel Franče 

button ad webinar

Samozrejme všetko zadarmo!

Nechce sa Vám čakať? Dohodnite si telefonickú konzultáciu ešte dnes a objavte výhody BIM kompatibilnej správy dát.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.