Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Chcete najít odpověď na Vámi řešený problém? Chcete se naučit nové pracovní postupy?
Pokud ano, neváhejte čerpat z našich zkušeností profesionálů s 30-ti letou praxí v oboru a přihlaste se na námi pořádané webináře k produktům společností Autodesk a GRAITEC.

Webináře zaměřené na Vaše profesní obory a BIM problematiku:

Q1infrastruktura webinare Button Image Q1prumysl webinare Button Image Q1konstrukce webinare Button Image

 


presel AD

Školenie je zamerané na problematiku zaťažovania a návrhu železobetónových, oceľových a drevených konštrukcií v praxi. Ide o prípady, ktoré nie sú explicitne opísané v Eurokóde.

Prehľad online webinárov pre zákazníkov GRAITEC ZADARMO.

mail bannerQ3 1 opt

Chcete zlepšiť znalosť Vami používaného softvéru? Chcete nájsť odpoveď na Vami riešený problém? Chcete sa naučiť nové pracovné postupy? Ak áno, neváhajte čerpať z našich skúseností profesionálov s 30-ročnou praxou v odbore a prihláste sa na nami organizované webináre k produktom spoločností Autodesk a GRAITEC.

 BIMUP Conference Event Banner

V dňoch 18., 19. a 20. mája organizujeme pre veľký úspech našu tretiu globálnu konferenciu Global Digital BIMUp, ktorá sa koná online a je určená pre architektov, inžinierov, výrobcov & dodávateľov.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.