Vyhľadávacie nástroje aplikácie Vault Professional – Nájdite, čo potrebujete

Finding Files Windows Explorer

Autodesk Vault Professional pomáha vďaka výkonným vyhľadávacím nástrojom výrazne zvýšiť produktivitu.

V prieskume prevedenom spoločnosťou Tech-Clarity bolo zistené, že inžinieri strávia v priemere 15% času neproduktívnymi úkonmi a jedným z najvyššie umiestnených dôvodov plytvania času bolo vyhľadávanie súborov. (Spodných 25% respondentov štúdie plytvá 20% svojho času)*

57% opýtaných uviedlo, že sieťové a zdieľané disky sú primárnym nástrojom používaným pre správu dát a 46% účastníkov v správe uviedlo, že obyčajné nájdenie informácii predstavuje významný problém.*

Pokiaľ využívate Prieskumník Windows, nájsť to, čo potrebujete vtedy keď to potrebujete, nie je vždy tak jednoduché! Ako dlho by Vám trvalo nájsť hliníkové ozubené koleso priemeru 150 mm, ktoré vytvoril konkrétny dizajnér na projekte starom niekoľko rokov?

Pokiaľ zvážite, že jediné podľa čoho môžete vyhľadávať v Prieskumníku Windows je názov súboru, znamená to, že sa musíte spoľahnúť na to, že názov súboru bude obsahovať popis, materiál a veľkosť. Je veľmi pravdepodobné, že budete musieť prehľadať niekoľko zložiek a súborov kým narazíte na správnu súčiastku. A teraz sa zamyslite nad tým, koľko krát denne, týždenne a mesačne to robíte?

Windows Explorer File Name Search

Pre vyžiadanie cenovej ponuky, alebo získanie viacerých informácii o Autodesk Vault Professional, kliknite na tlačidlo nižšie.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Vault - Najdite súbory rýchlejšie

Aplikácia Autodesk Vault využíva vlastnosti súboru, a umožňuje Vám tak rýchlo a jednoducho prehliadať a vyhľadávať súbory na základe informácií, ktoré poznáte a to behom niekoľkých sekúnd!

Skratky aplikácie Vault Vám umožnia rýchlo prejsť späť k súborom a zložkám, s ktorými pracujte, alebo ktoré ste našli v predchádzajúcich vyhľadávaniach. Tieto skratky sa naviac zobrazia aj v aplikácii Inventor. Pre ukladanie súvisiacich skratiek si môžete vytvoriť skupinu zložiek.

Quickly Create Vault Inventor File and Folder Shortcuts

Základný vyhľadávací nástroj aplikácie Vault je nástroj založený na zložkách, ktorý Vám umožní hľadať nie len názvy súborov, ale tiež ľubovoľnú vlastnosť súboru, zložky, položky alebo zmeny! Vault Vám okamžite poskytne výsledky Vášho vyhľadávania a umožní Vám prehliadnuť si vlastnosti ľubovoľného zvoleného objektu!

Vault Inventor Basic Search

Pokročilé vyhľadávanie aplikácie Vault Vám dáva možnosť využiť špecifické vlastnosti, podmienky a hodnoty, ktoré sú spojené so súbormi, zložkami, podložkami a zmenami. Môžete prevádzať booleovské vyhľadávanie viacerých podmienok, čo Vám pomôže pri spresňovaní výsledku vyhľadávania.

Rozšírené, alebo základné vyhľadávanie možno uložiť pre opakované použitie, takže jednoduchým stlačením tlačidla môžete previesť rovnaké vyhľadávanie kedykoľvek v budúcnosti. Všetky uložené vyhľadávania možno tiež jednoduchým kliknutím tlačidla premenovať či upraviť.

Vault Advanced Search

Dokumenty môžete usporiadať a zoskúpiť pomocou vlastností (polí), čo Vám umožní zobraziť dáta v požadovanom formáte. Môžete tak napríklad zobraziť súbory podľa oddelení, stavu a typu súboru.

Užívatelia si môžu prispôsobiť rozhranie aplikácie tak, aby zobrazovalo vlastnosti, ktoré ich zaujímajú. Zamyslite sa nad tým, ako ďaleko jednoduchšia by bola identifikácia súboru, pokiaľ by ste si mohli prehliadnuť jeho popis, materiál, alebo číslo dielu. Môžete vytvoriť viac užívateľských zobrazení a ich zoskupenie možno podľa vlastností tiež uložiť ako užívateľské zobrazenie.

Group Files by Properties in Vault Inventor

 

Chcete sa dozvedieť viac informácií o štúdii Tech-Clarity a faktoch o správe údajov o produktoch, kliknite sem.

* Tech-Clarity Perspective: The Facts About Managing Product Data, Tech-Clarity, Inc., 2015.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.