Opakované využitie návrhu aplikácie Vault Professional

Bystré opätovné využitie už existujúcich návrhov a zostáv môže často pomôcť skrátiť dobu uvádzania nových produktov na trh a s aplikáciou Autodesk Vault Professional môže Vaše firma maximalizovať využitie Vašich existujúcich dát.

V prieskume prevedenom spoločnosťou Tech-Clarity bolo zistené, že inžinieri strávia v priemere 15% času neproduktívnymi úkonmi a využívaním existujúcich dát patria medzi 3 najvyššie umiestnené dôvody plytvania času. *

29% inžinierov uviedlo, že opakované využitie dát je najväčšou výzvou dizajnu, ktorá vyžaduje príliš veľa času. *

Blank Document Broken

Použitie existujúceho návrhu, alebo jeho derivátu pre nový projekt je skvelým spôsobom ako skrátiť dobu vývoja, ale proces kopírovania návrhu pomocou Prieskumníka Windows nie je efektívne.

Po skopírovaní návrhu s použitím Prieskumníka Windows budete mať s najväčšou pravdepodobnosťou poškodené odkazy. Ku skopírovaniu a následnom premenovaniu súborov bude treba ručne doplniť odkazy pri otvorení zostavy, ktorá na ne odkazuje. Pri premenovaní súboru nebudete vedieť, či bol názov už použitý, čo môže viesť k nežiadúcemu zdvojeniu dát. A poslednou komplikáciou je určiť, čo môže byť skopírované a čo môže byť opätovne použité; s pomocou tradičného Prieskumníka Windows nie je možné určiť, či je komponent využitý v iných zostavách a návrhoch.

Pre vyžiadanie cenovej ponuky, alebo získanie viacerých informácii o Autodesk Vault Professional, kliknite na tlačidlo nižšie.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Vault - Kopírujte návrhy rýchlejšie

Kopírovanie návrhov aplikácie Vault Vám umožní skopírovať celý návrh, alebo špecifické komponenty návrhu pomocou niekoľkých klikov!

Kopírovanie návrhov aplikácie Vault Copy možno spustiť z klienta Vault, alebo Prieskumníka Windows a umožňuje inžinierom skopírovať celý návrh z najvyššej zostavy, alebo akejkoľvek nižšej úrovne.

Kópia návrhu bude zahŕňať všetky súvisiace komponenty a výkresy komponentov a pri kopírovaní návrhu Vám poskytne filter pre zobrazenie štruktúry s výkresmi, alebo bez výkresu.

 

Rozhranie kopírovania návrhu možno prispôsobiť tak, aby obsahovalo vlastnosti (pole), ktoré Vám pomôžu pri procese kopírovania, ako napríklad zobrazenie miniatúry komponentov, popis, číslo alebo materiál.

Autodesk Vault vie efektívne kopírovať ďalšie návrhy v rámci jednej operácie pomocou príkazu pridať objekty.

Užívatelia si môžu vybrať, ktoré komponenty sa majú skopírovať, znovu využiť, nahradiť, vylúčiť, alebo odstrániť. Funkcia nahradenia predstavuje obrovskú výhodu, najmä pokiaľ komponenty boli už v návrhu skôr skopírované a upravené!

Inventor Vault Copy Design Reuse Design

S automatickým číslovaním súborov možno určiť či ručne označiť východiskový súbor, alebo možno súbor upraviť ručne.

Panel akcií Vám umožní skontrolovať všetky prevedené nastavenia a umožní Vám tak identifikovať problémy ako napríklad nechcené úpravy.

Zobrazenie zložiek poskytuje jednoduchý spôsob zobrazenia, kam budú súbory skopírované a dáva Vám tak možnosť presúvať ich do nových, alebo existujúcich zložiek mimo aktuálnych operácii kopírovania. Súbory môžu byť usporiadané v existujúcej zložke pomocou jednoduchého preťaženia.

Všetky funkcionality kopírovania návrhu sú prevádzané na serveri, čo celý proces kopírovania urýchľuje, pretože odpadá nutnosť nahrávania a sťahovania súborov do klienta.

Chcete sa dozvedieť viac informácií o štúdii Tech-Clarity a faktoch o správe údajov o produktoch, kliknite sem.

* Tech-Clarity Perspective: The Facts About Managing Product Data, Tech-Clarity, Inc., 2015.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.