Vault Professional - najlepšia integrácia CAD vo svojej triede

Time and Cost

Prijímanie riešenia správy dát pre dáta CAD môže pre CAD manažérov a IT pracovníkov predstavovať problém, ale Autodesk Vault Professional ponúka najlepšiu integráciu CAD vo svojej triede.

Ako CAD manažér môžete mať obavy z toho, koľko času bude Váš tím potrebovať, aby sa naučil pracovať s novým produktom a stal sa v ňom produktívnym. Možno máte tiež obavy z toho, ako sa systém správy dát hodí k spôsobu, akým Vaša spoločnosť & tím v súčasnej dobe pracujú a ako dostanete všetky Vaše jestvujúce dáta do nového systému správy dát.

IT sa môže obávať zložitosti nasadenia pre užívateľov, požiadaviek na konfiguráciu, údržby serveru a toho, ako systém integrovať do existujúcich podnikových systémov. Ako IT manažér ste sa už možno so systémom pre správu dát stretli a zo skúsenosti viete, že upgrade CAD softwaru sa stáva zložitým kvôli čakaniu na ďalšiu aktualizáciu, alebo vydaniu kompatibilnej verzie pre správu dát, čo vo výsledku činí upgrade CAD softwaru nákladným a časovo náročným.

Pre vyžiadanie cenovej ponuky, alebo získaniu viac informácií o Autodesk Vault Professional, kliknite na tlačidlo nižšie.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Vault – integrácia CAD

Autodesk Vault ponúka vo svojej triede tie najlepšie nástroje pre integráciu CAD pre produkty Autodesk. Vault je uvádzaný na trh v rovnaký deň ako všetky Vaše produkty Autodesku a s pomocou jednoduchých nástrojov pre nasadenie, nemôže byť upgrade jednoduchší!

Autodesk Vault skracuje dobu prispôsobenia sa, pretože väčšina aktivít je realizovaná priamo v aplikácii návrhu, ktorý Vaši inžinieri denne využívajú. Každodennú frustráciu Vašich inžinierov odstráni pridanie nástroja pre jednoduchšie vyhľadávanie dát, rýchlejšie kopírovanie návrhov, správu zmien a proces vydávania súborov.

Inventor Vault CAD Intergration

Znížte nepriehľadnosť súborov pomocou automatického verzovania aplikácie Vault. Ako vývojári prevádzajú zmeny súborov, aplikácia Vault zaznamenáva, kto súbor menil a kedy došlo k jeho zmene a automaticky vytvorí ďalšiu verziu, alebo revíziu súboru. Po celú dobu svojej životnosti je udržiavaný iba jeden súbor bez nutnosti kopírovania, alebo premenovania s pomocou predpon, či prípon pre identifikáciu jednotlivých verzií.

Automated Versioning

Pridanie Vašich existujúcich dát návrhu do aplikácie Vault zjednodušujú nástroje Vault Autoloader. Autoloader Vám umožňuje overiť Vaše dáta návrhu a zaistí, že všetky prepojenia v dátach sú udržiavané prostredníctvom predbežných kontrol, zobrazené sú prípadné chyby či varovanie ohľadom dát.. Autoloader zachová existujúcu štruktúru zložiek behom nahrávania a automaticky extrahuje vlastnosti dát pre vyhľadanie.

Inventor Data Loading to Vault Autoloder

Deployment

Vďaka rovnakému dátumu vydania aplikácie Vault a ostatných produktov Autodesku sú aktualizácie zjednodušené, pretože už nemusíte čakať na vydanie novej verzie, alebo opravy od dodávateľa správy dát. Pri upgrade aplikácie Vault je podporovaná spätná kompatibilita, môžete tak najprv upgradovať server a ten bude podporovať klientský produkt až dvoch predchádzajúcich verzií.

Aplikáciu Vault môžete nainštalovať samostatne pre každého klienta, alebo ako sieť pomocou nástroja ako Autodesk network deployment, Microsoft® System Centre Configuration Manager (SCCM) súbor dodávok, alebo obraz systému.

Pripojte Vault a Vaše ostatné podnikové systémy s pomocou programovania Graitec a zaistite tak, že kľúčové dáta zostanú zachované pre všetky zúčastnené strany. Zaistite výmenu najdôležitejších dát návrhu medzi ERP, MRP, CRM, alebo iným podnikovým systémom.

Autodesk Vault obsahuje vstavané nástroje údržby vrátane overovania zálohy, ktorý zaistí, že databáza a súbory sú validné či preindexované, či defragmentáciu databázy pre udržanie výkonu systému. Vault tiež podporuje tretie strany.

Vault Server Automated Backup and Maintenance

Chcete sa dozvedieť viac informácii o štúdii Tech-Clarity a faktoch o správe údajov o produktoch, kliknite sem .

* Tech-Clarity Perspective: The Facts About Managing Product Data, Tech-Clarity, Inc., 2015.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.