Software pro statické výpočty a navrhování konstrukcí banner

Softvér pre statické výpočty a navrhovanie konštrukcií

Ako popredný vývojári softvéru pre statické výpočty a navrhovanie konštrukcií a predajcovia BIM riešenie pre statiku a konštrukcie od Autodesku pre vás máme naozaj širokú ponuku produktov a služieb. Keď spojíte nástrojové sady od Autodesku spolu s našimi unikátnymi softvérovými riešeniami, nadstavbami a skúsenosti nazbierané po celom svete, bude vám jasné, že spoluprácou s nami neurobíte krok vedľa.

Statický model 01

Máme radi výzvy a držíme krok s vývojom nových technológií, či už ide o softvér, školenia, implementáciu a vývoja na mieru a záleží nám na tom, aby ste boli perfektne oboznámení s programami, ktoré používate. Zariadime, aby vaše pracovné procesy boli plynulejšie, vy produktívnejší a vaše projekty presnejšie.

Stojí za nami skúsený tím inžinierov a implementačných expertov, ktorý vám v dnešnej dobe neustálych zmien a inovácií pomôže s projektmi, ktoré vyžadujú pohľad z viacerých sektorov a prinesie vám maximálnu efektivitu práce a zaručí návratnosť investícií.

Výsledok: Koordinovaná, medziodborové softvérová platforma, ktorá zaistí najvyššiu produktivitu pre všetky časti projektu, vrátane dodávateľského reťazca.

Ako riešiť výzvy

Výzvy, kterým naši klienti zabývající se statikou konstrukcí čelí, jsou různorodé, stejně jako jejich projekty, avšak my jsme připraveni jim pomoci v jakékoli situaci.

Spolupráca s tímami statikov a inžinierov
- Zavedieme cloudové služby a softvér, ktoré zabezpečia bezproblémovú spoluprácu medzi jednotlivými tímami

Jednoduchá komunikácia návrhu
- Vytvárajte 3D modely rôznych formátov podľa požiadaviek zadávateľa

Plynulé pracovní procesy
- Pomocou BIM technológií vám pomôžeme s prenosy informácií medzi jednotlivými disciplínami

Účasť na projektoch vyžadujúcich metodiku BIM
- S využitím softvéru Autodesk Revit

Zefektívnenie procesu navrhovania
- Naši technici a softvéroví inžinieri vám zaistia úspešné zavedenie softvéru a zaškolenie pri implementácii

Prepojenie s výrobou
- Využite prepojených BIM technológií od Autodesku a nášho vlastného BIM Connect k automatizácii procesov

Presnejšie správa dokumentácie - od konceptu po hotový návrh
- Využite správcu dokumentácie od Advance Steel k automatizácii produkcie návrhov a revízií z 3D BIM modelu

Riešenie kolízií - predíďte kolíziám predtým, než sa stanú
- Predpovedajte, analyzujte a tvorte simulácie v projekte s použitím nástrojov Navisworks


Softvér pre statické výpočty a navrhovanie konštrukcií od Autodesku a společnosti Graitec

Autodesk Structural Bridge Design

structural bridge design 2021 badge 150pxAutodesk® Structural Bridge Design poskytuje návrhárom mostných konštrukcií integrované softvérové riešenie pre malé až stredné mostné konštrukcie a zaisťuje pritom zvýšenú flexibilitu a produktivitu.


 

Advance Design

AD Badge noyear 150

Graitec Advance Design ponúka rad nástrojov pre statickú analýzu a dizajn statických konštrukcií v dobre známom užívateľskom rozhraní.

S ohľadom na filozofiu BIM ponúka inovatívne pracovné postupy v zdieľaní projektov naprieč profesiami, najmä v spolupráci s platformou Autodesk Revit alebo Autodesk Advance Steel.


Graitec BIM Designers

BIMDesigners21 Badge noyear 150

Kolekcia Graitec Advance BIM Designers pokrýva široký rozsah disciplín v oblasti konštrukcií a predstavuje vysoký stupeň BIM modelovanie a automatizácia vytvárania dokumentácie naprieč rôznymi konštrukčne zameranými procesmi. Táto účelovo vytvorená aplikácia má možnosť fungovať na rôznych platformách vrátane Revitu, Advance design, Advance Steel a v niektorých prípadoch aj ako samostatná platforma. To umožňuje flexibilné a inteligentné pracovné postupy BIM.


Advance Steel

advance steel 2021 badge 150px opt

Autodesk® Advance Steel je softvér pre modelovanie, konštruovanie a projektovanie oceľových konštrukcií, ktorý využijú výrobcovia aj statici a architekti.

Tento softvér ponúka nástroje k 3D BIM modelovanie a presnému detailování častí konštrukcií, plechov valcovaných za studena, vďaka dynamickým spojom a automatizovaným výrobným výkresom a CAM dátam.


Autodesk Revit

revit 2021 badge 150px opt

BIM softvér Autodesk Revit ponúka rad nástrojov pre architektúru, TZB, statiku a stavebné inžinierstvo, v ktorom môžete jednoducho tvoriť projekty a s nimi súvisiace dokumentáciu.

V Graitec máme s aplikáciou Revit veľké skúsenosti a pomôžeme vám využiť softvér na maximum.


Autodesk Navisworks

navisworks 2021 badge 150px opt

Autodesk Navisworks Simulate & Manage je systémové riešenie, ktoré ponúka zjednocujúci prostredie pre koordináciu rozsiahlych projektov a dát, pochádzajúcich z rôznych aplikácií.

S Navisworks môžete predvídať a znižovať problémy predtým, než projekt fyzicky vznikne vďaka detekciu kolízií.


 Autodesk Plant 3D

autocad plant 3d 2021 badge 150px opt

Autodesk AutoCAD Plant 3D umožňuje navrhovať a vytvárať modely potrubných systémov, vrátane podporných konštrukcií, a generovať príslušnú dokumentáciu.

Plant 3D disponuje nástrojmi pre modelovanie potrubných trás, založenom na špecifikáciách potrubia a je najkomplexnejším softvérom pre tento typ navrhovanie na trhu. 

 


Autodesk Vault

vault workgroup 2021 badge 150px opt

S programom Autodesk Vault môžete spravovať, sledovať a zdieľať dáta s pomocou výkonných nástrojov pre správu dát.

Ponúka priame prepojenie medzi raw CAD dátami a programy ako Microsoft SharePoint, Outlook alebo externými ERP systémy, vďaka čomu môžete zdieľať dáta aj s tými, ktorí nepoužívajú CAD.


 Advance Workshop

Workshop Badge noyear 150

Graitec Advance Workshop je špecializovaný, ľahko použiteľný informačný systém (MIS) pre riadenie výroby oceľových konštrukcií, ktorý umožňuje výrobcom oceľových konštrukcií úplnú kontrolu nad každou fázou výroby.

Skladové hospodárstvo a riadenie zásob, vysledovateľnosť a kontrola kvality, prácnosť a CNC procesy pre zvýšenie efektivity a znižovanie nákladov - to všetko povedie k optimalizácii celkového obchodného výkonu.


Graitec PowerPack pre Advance Steel

PPAS Badge noyear 150Graitec PowerPack pre Autodesk Advance Steel® je výkonné rozšírenie, ktoré ponúka rad nástrojov a nových funkcií, ktoré urýchlia proces modelovanie pri detailování oceľových konštrukcie.

Kompletná ponuka nástrojov pre spoje, modelovanie a realizácie návrhov robí z Powerpack rozšírenia, ktoré musíte mať!


 Graitec PowerPack pre Revit

PPRevit Badge noyear 150

Graitec PowerPack pre Revit® je rozšírenie, ktoré ponúka množstvo nástrojov a nových funkcií, ktoré urýchlia proces modelovania a zaistia plynulejšie pracovné procesy v BIM.

Bez tohto rozšírenia, ktoré obsahuje viac ako 40 nových funkcií pre architektonické, statické a TZB modelovania, sa jednoducho nezaobídete.


Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.