Graitec Advance Workshop

Workshop Badge noyear 256

GRAITEC Advance Workshop je špecializovaný, ľahko použiteľný informačný systém (MIS) pre riadenie výroby oceľových konštrukcií, ktorý umožňuje výrobcom oceľových konštrukcií úplnú kontrolu nad každou fázou výroby.

Skladové hospodárstvo a riadenie zásob, vysledovateľnosť a kontrola kvality, prácnosť a CNC procesy pre zvýšenie efektivity a znižovanie nákladov - a nakoniec k optimalizácii celkového obchodného výkonu.

GRAITEC Advance Workshop spravuje CNC stroje a jednotlivé pracovné sily podrobne, takže je prispôsobiteľný potrebám výrobcu oceľových konštrukcií všetkých veľkostí a technickej úrovne.

Riadenie, správa a optimalizácia výroby oceľových konštrukcií

Vďaka prepojeniu pre import dát zo všetkých významných 3D BIM softvérov pre oceľové konštrukcie vrátane aplikácie Autodesk Advance Steel alebo možnosti importovať dáta z programu Excel, ERP systémov alebo aj manuálne, v kombinácii s ovládačmi všetkých hlavných značiek CNC strojov, je GRAITEC Advance Workshop mimoriadne všestranné riešenie pre riadenie výroby oceľových konštrukcií.

Funkcie

Partneri pre Advance Workshop

Okrem toho, že GRAITEC je aktívnym členom organizácií pre štandardy DSTV a DXF, spolupracujeme s ďalšími partnermi, aby sme zaistili, že náš software zapisuje a interpretuje NC kód, ktorý je 100% kompatibilný s výrobcami strojov z celého sveta. Nasledujúci výrobcovia potvrdzujú plnú kompatibilitu s DSTV štandardmi a spolupracujú s nami pre ďalšie zefektívnenie procesu od návrhu po výrobu.

graitec advance workshop partners

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.