Graitec Advance PowerPack pro Advance Steel

PPAS22 Badge noyear 256

GRAITEC PowerPack je výkonným rozšírením aplikácie Autodesk Advance Steel, ktorá je navrhnutá pre zvýšenie schopnosti užívateľa, jeho produktivity a efektivity. Graitec PowerPack stavia na sile lídra trhu Autodesk Advance Steel zahrnutím sady jedinečných nástrojov, šablón a prípojov, ktoré pomôžu vylepšiť a urýchliť spracovanie projektu.

S GRAITEC PowerPack majú užívatelia prístup k mnohým novým nástrojom a funkciám, ktoré im dajú konkurenčnú výhodu. Pomocou nástrojov pre rýchlejšie modelovanie ako napríklad opakované kreslenie nosníkov, extender ohýbaných plechov alebo prelamovaný nosník v kombinácii s inteligentnejšími šablónami vylepšuje proces práce na projekte.

Verzia 2021 Advance Steel PowerPack je teraz k dispozícii v dvoch rôznych balíčkoch. Profesional steel s takmer 60-tich nástrojmi, ktoré Vám ušetria čas pri Vašej práci, vrátane Kingspan CAM a Premium Steel, kde sú možnosti rozšírené aj o doplnok Schodiská a zábradlia vrátane guľôčkových stĺpikov a kľúčových svoriek.

Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vydaní Advance PowerPack pre Advance Steel 2021 a o tom, čo ktorý balíček prináša, jednoducho si stiahnite porovnávajúci dokument Advance PowerPack pre Advance Steel, kliknutím na tlačidlo nižšie požiadajte o skúšobnú verziu alebo pre zistenie podrobností o niektorých funkciách pokračujte v čítaní.

STIAhnuŤ Graitec software

Čo je nové v PowerPack pre Advance Steel 2021 -  TU

Funkcie

 

Príkaz ROZLOŽIŤ VÝKRESY umožňuje užívateľom rozložiť vybrané výkresy zo "Správca dokumentov" a premeniť kóty Advance Steel na kóty AutoCADu.

 

Jednoduché a presné orezanie priamej trubky, jednoduchého alebo ohýbaného plechu pomocou OBLÚKOVÉ TRUBKY. Umožňuje rýchlu zmenu delenia obrysov rezu, odsadenie, typu a veľkosti zvaru.

 

Nový prípoj VYTVORIŤ VYSTUHY z pásu kariet Graitec Advance PowerPack ponúka možnosť zvýšiť tuhosť stojky nosníka.

 

Príkaz EXPORT MODELU DO ACIS umožňuje užívateľom exportovať model Advance Steel ako 3D teleso (formát ACIS) do súboru s príponou .sat alebo .dwg

 

Vytvorte vo svojom modeli realistickú reprezentáciu PRELAMOVANÝCH NOSNÍKOV so šesťuholníkovými otvormi (s parametrami napr. podľa výrobcu ArcelorMittal) a pomocou prípojov zo Správcu prípojov alebo PowerPacku ich spojte s ostatnými prvkami.

 

S pomocou nástroja ZAKRYTIE PLOŠINY možno vytvoriť plech ľubovoľného tvaru cez zvolenú oblasť alebo vybrané nosníky s dotiahnutím až na okraj. Ideálne použitie je na pešiu lávku, chodníky a obslužné konštrukcie

 

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.