Bim Designers - Steel Series - Stairs & Railings

BIMDesigners21 Badge noyear 256

Bim Designer pre schodiská a zábradlia prichádza s niekoľkými nástrojmi venovanými tvorbe rozlične usporiadaných schodísk.

To sa skombinovalo s niektorými nástrojmi pre vytváranie zábradlia, ako je zábradlie s guľovými spojkami, a potom s naším nástrojom pre vytvorenie viacerých konvenčných zábradlí s doplnkovými vlastnosťami ako sú výplňové panely, rôzne spojky a rámy.

Bim Designer má vlastnú vyhradenú kartu Ribbon, ktorá sa inštaluje do rozhrania Advance Steel, s nástrojmi vhodne zoskupenými pre ľahšiu identifikáciu a aplikáciu.

CZ bim designers stair and railing ribbon

Nástroje pre schodisko

Tieto nástroje pre schodiska sa skladajú zo siedmich rôznych variantov konfigurácií pre priame schodisko - aby užívatelia mohli rýchlo vytvoriť usporiadanie od schodísk priamych dvojramenným s medzipodestou až po trojramenné schodisko tvaru U, všetko s definovateľnými konfiguráciami pre medzipodesty.

Tieto nástroje umožňujú vytvorenie plechových schodníc pre jednoduché vytvarovanie z plechovej tabule pomocou plazmy alebo laseru.

CZ plate stringers

Tieto nástroje pre schodisko majú niektoré veľmi užitočné ergonomické nástroje, ktoré umožňujú užívateľom vidieť zhodu schodiska v rámci definovaných pravidiel z vopred definovaných parametrov.

CZ stair flight

Pokračovanie so schodiskom je možnosť pre schodisko so zmiešanými stupňami, opäť existujú štyri typy usporiadania, z ktorých si používatelia môžu vybrať.

 VIDEOUKÁžKA MODULU Stair & Railing

Nástroje pre zábradlie

V module BIM Designers pre zábradlie je niekoľko špeciálnych nástrojov, ktoré sú prispôsobené priemyselným aplikáciám z konfigurácie, ako sú typové systémy s guľovými alebo kľúčovými spojkami, obe majú možnosť (prostredníctvom Správca zvláštnych dielov) pridať Užívateľom definované systémy odvodené z dát dodávateľa.

CZ railing tools 

U týchto nástrojov je štandardný nástroj zábradlie pre konvenčnejšie vyrábané zábradlie s možnosťou vloženia zasklených / panelových upínacích systémov a ďalších rámových riešení.

Nástroje pre zábradlie ponúkajú niekoľko možností nastavenia a konfigurácie, jednou z týchto funkcií je možnosť definovať stĺpiky do vyhradených bodov. Používateľ môže vybrať bod, namiesto aby sa snažil určiť miesto pomocou merania.

Hlavným kľúčovým rysom nástrojov pre zábradlie je tiež schopnosť vytvárať madlá - nezávisle na potrebe referenčného nosníka. Zábradlie je možné vytvoriť jednoduchým výberom radu bodov alebo čiar, takže nie je nutné vyberať nosník.

To je užitočné pri vytváraní typov zábradlia s guľovými a kľúčovými spojkami, ak by používateľ chcel vytvoriť iba zábradlia bez ďalších podporných nosníkov / konštrukcie.

 VIDEOUKÁžKA ball post Railing overview

Nástroje pre nástenné zábradlie

Nástroj umožňuje rýchlo vytvoriť nástenné zábradlie na jadro schodiska pomocou definičnej čiary, vytvoriť požadovanú čiaru vo výške nad hranou schodu a potom vybrať čiaru ako vstup. Zábradlie na stene bude vytvorené s "vrškom madlá v definovanej výške nad hranou schodu".

CZ wall rails

 VIDEOUKÁžKA wall rail tool overview

Toto sú len niektoré z vybraných nástrojov dostupných prostredníctvom tohto pluginu pre Autodesk Advance Steel, ktorý je dostupný v Graitec BIM Designer SteelSeries.

Ak sa chcete o tomto nástroji dozvedieť viac, kliknite na nižšie uvedené tlačidlo a vyžiadajte si ďalšie informácie.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií Stiahnuť Graitec software

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prerokujeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.