Graitec Advance BIM Designers

BIMDesigners21 Badge noyear 256

Advance BIM Designers je sada aplikácií navrhnutých špeciálne pre odvetvie železobetónových a oceľových konštrukcií, ktoré pomocou BIM postupov urýchľujú ich návrh a vytváranie potrebnej dokumentácie.

 Pomocou BIM Designers ste napríklad schopní navrhnúť a posúdiť železobetónové prvky, vygenerovať statické správy alebo výkresy výstuže, vytvoriť efektívne výkresy výstuže v Revite podľa národných zvyklostí alebo posúdiť oceľové prípoje.

Aplikácia zo sady BIM Designers môžu pracovať samostatne, alebo ako nadstavba do programov Revit, Advance Steel a Advance Design.

 

Hierarchia produktov a modulov

BIM designers strom final

Concrete Series

Graitec Advance BIM Designers – Concrete Series je sada nástrojov špeciálne vyvinutá pre užívateľov, ktorí vytvárajú výstuže konštrukcií v Revite a železobetónové konštrukcie pomocou platformy Revit.

Tento rad aplikácií pracuje s rôznymi medzinárodnými štandardmi a automatizuje aj návrh a tvorbu 3D výstuže a vytváranie súvisiacej dokumentácie vrátane správ o hodnotení, výkresov, výkazov pre bežné železobetónové stĺpy, nosníky a základové prvky. Concrete Series je integrovaný s aplikáciou Autodesk Revit® ako výkonný plugin Revit Rebar alebo plugin do Advance Design a je k dispozícii aj ako samostatné riešenie.

Pozrite sa na odkaz a dozviete sa viac o Graitec Advance BIM Designers – Concrete Series a o tom, ako práve vám môžu pomôcť s prácou na projekte.

Graitec bim designers

Steel Series - Stairs & Railings

Navrhujte rýchlo schody a zábradlia v Advance Steel pomocou modulov Graitec BIM Designers Stairs a BIM Designers Railing Designer. Tieto špecializované moduly poskytujú širokú škálu veľmi potrebných nástrojov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť novú úroveň produktivity a zároveň vám umožní rýchlo a ľahko vykonať široké spektrum vlastných úprav vašich projektov schodov a zábradlí.

Modul Stairs vylepšuje modelovanie schodov s radmi nástrojov, ktoré pokrývajú rovné schody v tvare L, U, S a schodisko so zmiešanými stupňami. Používatelia modulu railings si užijú rad možností vrátane výplňových panelov, ako sú balustrády, nezarámované a rámové sklenené, alebo sieťové panely, a dokonca aj systémy s guľovými spojkami.

V nasledujúcom odkaze sa dozviete viac informácií o moduloch  Steel Series Stairs & Railings a o tom, ako pomáhajú vylepšiť modelovanie a tvorbu výrobnej dokumentácie.

 

Prezrite si nižšie ukážku sedlového schodiska a nástenného madla v akcii.

stairs and railings video

 

Steel Series - Steel Connection Designer

Súčasťou GRAITEC BIM Designers je Steel Connection Designer, ktorý zaisťuje konfiguráciu bezšvového riešenia so schopnosťou spravovať a počítať skrutkované a zvárané spoje s plne podrobnými reporty statického výpočtu, ktoré obsahujú výpočtové vzorce a odkaz na normu.

Steel Connection Designer umožňuje rýchle navrhovanie rôznych spojov v projektoch Advance Design a má tiež možnosť spúšťať sa samostatne ako samostatná aplikácia.

CZ clip angle 500px

 V nasledujúcom odkaze sa dozviete viac informácií o Steel Series Steel Connection Designer a o tom, ako pomáha zlepšovať pracovné postupy pri navrhovaní spojov oceľových konštrukcií.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.