Graitec - vývojár softvéru

Okrem toho, že vyvíjame rozšírenie na mieru pre produkty Autodesku, je GRAITEC už vyše 25 rokov vývojára BIM softvéru pre železobetónové, drevené a oceľové konštrukcie.

Za tú dobu náš výkonný CAD software vyhovel viac ako 40 000 užívateľom po celom svete a podieľal sa na realizácii cca miliónov projektov, čo z Graitec robí 2. najväčšieho nezávislého vývojára softvéru pre stavebníctvo a inžinierske projekty v Európe.

Naše existujúce aplikácie neustále vylepšujeme a vyvíjame tiež nový, inovatívny BIM softvér, ktorý pomôže našim zákazníkom s ich obchodnými aktivitami a procesmi pre navrhovanie.

Naše zameranie na inovatívny BIM softvér tiež znamená, že náš software zvýši produktivitu užívateľov a zníži čas navrhovania a zároveň tiež rozšíri možnosti komunikácie v čase, keď je svet čím ďalej tým viac prepojený - a BIM sa to týka dvojnásobne.

Naše vlastné aplikácie používajú tisícky užívateľov na Slovensku a v Českej republike. Nami vyvíjaných špecializovaných produktov z radu CADKON  bolo predaných viac ako 10.000 licencií.

Náš technický tím je zložený z profesijných odborníkov, pokrývame všetky dôležité odbory v oblasti stavebníctva od architektúry, cez statické výpočty a návrh konštrukcií, po jednotlivé inžinierske a TZB profesie. Na konci minulého roka sme rozšírili ponuku nami podporovaných produktov aj o oblasť strojárstva. Zároveň sme nadviazali úzku spoluprácu s našou sesterskou spoločnosťou GRAITEC z Veľkej Británie. Spoluprácu sme nadviazali predovšetkým ohľadom vzájomného zdieľania know-how a spolupráce na projektoch v oblasti BIM, Digitálneho Prototypovania a Data Managementu.

V neposlednom rade vyvíjame aj aplikácie na mieru podľa individuálnych požiadaviek. Tieto bohaté skúsenosti využívajú naši zákazníci pri svojej každodennej práci, riešení technických problémov či v zdokonaľovaní sa v používaní nami dodávaných produktov.

Prečítajte si o ponúkaných inovatívnych riešeniach kliknutím na obrázky nižšie:

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.