Fusion 360 banner

Autodesk Fusion 360 pre priame 3D modelovanie

 

3D CAD / CAM v cloude sa postupne stáva realitou a Autodesk Fusion 360 je vzrušujúci a ľahkou voľbou pre projektantov a inžinierov, ktorí teraz môžu zdieľať 3D dáta alebo metodológie digitálneho prototypovania medzi sebou, ako súčasť pracovného procesu.

 

Autodesk Fusion 360 nájde využitie vo všetkých dizajnových disciplínach a uvítajú ho všetci, ktorí radšej rovno tvoria bez toho, aby sa najprv museli zoznamovať so zložitými CAD systémami. Zaučíte sa vlastným tempom, alebo tiež môžete navštíviť Autodesk Fusion 360 školenia.

Predstavte si, že máte možnosť upustiť uzdu svojej fantázie a nemusíte sa starať o to, ako ktorý 3D softvér funguje. Namiesto toho sa sústredíte iba na svoj návrh, vďaka prístupu k intuitívnym a ľahko použiteľným nástrojom, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporovali váš talent.

Fusion 360 Screen Shot

To stále nie je všetko, čo vám Autodesk Fusion 360 môže ponúknuť. Pretože ide o CAD v cloude, máte prístup k svojmu kreatívnemu prostrediu kdekoľvek a kedykoľvek ak máte k dispozícií internetové pripojenie.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.