Advance Steel 2019 banner

Autodesk Advance Steel 2022

advance steel 2021 badge 256px opt

Softvér pre modelovanie, konštruovanie a projektovanie oceľových konštrukcií Autodesk Advance Steel je vysoko pokročilý program navrhnutý pre projektantov oceľových konštrukcií, priemyselnými dizajnérmi, výrobcami, stavebných inžinierov a architektov, vďaka ktorému môžu získať konkurenčnú výhodu v odbore.

Tento softvér disponuje nástrojmi pre 3D modelovanie, ktoré prispejú k zrýchleniu a zefektívneniu procesu navrhovania a detailování oceľových konštrukcií, spojov a mnoho ďalšieho. Tiež automaticky generuje presné návrhy dielne a jej rozvrhnutie tak, aby sa vaše hotové návrhy dali pohodlne zložiť priamo na mieste a zníži nutnosť prepracovania projektu.

Advance Steel môžete získať formou predplatného, buď samostatne alebo ako súčasť Sady aplikácií pre architektúru a stavebníctvo. Kliknite tu pre viac informácií o prechode na predplatné.

Podrobné novinky verzie 2022 si pozrite v našom PDF.

Návrh v Advance Steel

Autodesk Advance Steel - video prehľad

Prečo si zaobstarať Autodesk Advance Steel?

Okrem toho, že môžete tvoriť kusovníky (BOM) a NC súbory priamo z modelu, je Advance Steel tiež extrémne rýchly a pomôže vám predísť možným chybám. Vďaka tomu, že funguje na platforme AutoCAD, sa v programe rýchlo orientujete a tým pádom sú aj školenia a implementácie jednoduchšie a rýchlejšie.

Advance Steel, ako časť konštrukčného BIM riešení ponúkaného spoločnosti GRAITEC, ponúka interoperabilitu s aplikáciami Revit, Autodesk Robot Structural Analysis, Autodesk Navisworks a Graitec Advance Design. Môžete tak zvýšiť efektivitu práce počas všetkých fázach projektu, vylepšiť koordináciu v BIM a vytvoriť plynulé pracovné procesy.

Aj potom, čo Autodesk Advance Steel odkúpil, sme ako pôvodný vývojári programu stále schopní vám ponúknuť tie najlepšie školenia, úpravy a implementáciu. Náš šesťdesiatčlenný tím zaoberajúci sa vývojom neustále posúva hranice pracovných procesov vo výrobe oceľových konštrukcií a tvoria nástroje na mieru v rámci sérií PowerPack.

Advance Steel práce s ocelovými prvky Advance Steel plechy válcované za studena Advance Steel pokročilá implementace Advance Steel školení PowerPack pro Advance Steel

V čom Advance Steel exceluje?

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.