„BIM ONLINE výučba“.
Premakaná séria pre získanie pokročilých zručností.

Chcete, aby Vám softvér uľahčil prácu? Chcete ušetriť čas na Vašich projektoch? Chcete rýchlu návratnosť Vašich investíciií do softvéru? Ak áno, neváhajte čerpať zo skúseností našich profesionálov s dlhoročnou praxou v odbore.

Autorizované školiace centrum Graitec!
Sme s Vami online!  Buďte lepší ako ostatní. 

Ako Autorizované školiace centrum ponúkame flexibilné CAD online školenia najvyššej kvality. Zaraďte sa aj Vy medzi profesionálov Autodesku. Prihláste sa na nami organizované školenia, ktoré Vám teraz zabezpečujeme tak, aby ste nemuseli nikam chodiť. Zodpovedne aj my zostávame doma a CAD školenia pre Vás realizujú online naši špecialisti:

fotoLukas Drbohlav fotoPetr Lanik fotoMilan Nemec fotorobert krrnavek
Lukáš Drbohlav
Technický špecialista  
liniové stavby
Petr Laník
Technický špecialista  
betónové konštrukcie a statika 
Milan Nemec
Technický špecialista  
BIM
Robert Krňávek
Technický špecialista  
betónové a oceľové konštrukcie

 

obrzky bim covid infrastruktura obrzky bim covid konstrukce obrzky bim covid vypocty obrzky bim covid stavebnictvi

Pro rýchlý přehled klikněte na příslušnou sekci výše.


Oblasť: Infrastruktura

Oblasť: Konstrukce

Oblasť: Výpočty

Oblast: Stavebnictví


Autorizované školiace centrum Graitec pre produkty Autodesk

training

Naše autorizované školiace centrum Autodesku Vám poskytne celý rad štandardných Autodesk kurzov a navyše aj školenie na mieru pokrývajúce všetky aspekty softvéru Autodesk a jeho implementáciu.

Naše multifunkčné učebne sú plne vybavené pracovnými stanicami pre CAD, veľkoplošnými obrazovkami alebo projektormi. Školenie pod vedením kvalifikovaných lektorov začína obvykle 8.30hod a končí o 16.00hod, vrátane prestávky na obed.

Na začiatok pre Vás máme pripravené naše štandardné, Autodeskom certifikované CAD kurzy a Autodesk CAD školenia, ktoré sú pripravené tak, aby Vás zrozumiteľne zoznámili s vybraným softvérom na začiatočníckej úrovni. Získate tak pevné základy pre neskoršiu prácu s programom a rozvíjanie Vašich schopností počas jeho ďalšieho užívania.

Potom, ako si prejdete základným školením a porozumiete si s Vašim softvérom, môžete sa prihlásiť na kurzy pre stredne pokročilých a pokročilých, ktoré vám pomôžu rozvíjať vaše schopnosti správnym smerom.

V neposlednom rade ponúkame školenie na mieru pre skúsených užívateľov alebo tých, ktorí sa zaujímajú o špecifické funkcie alebo pracovné procesy v softvéri od Autodesku. S inštruktorom môžete detailne prebrať, čo by ste od školení chceli a čo chcete docieliť.

Ak je pre Vás cestovanie problematické, alebo ak chcete zaučiť väčší počet ľudí, ozvite sa nám a môžeme spolu dohodnúť školenie priamo vo Vašich priestoroch, čo sa môže pozitívne odraziť na cene. Môžete využiť vlastné počítače alebo si od nás môžete zapožičať mobilné CAD pracovné stanice.

Zistite viac o našom školení

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.