Školenie design a vizualizácie

internal-visualisation-training

V digitálnom svete je možné skoro všetko - a vizualizáciami môžeme často vyjadriť aj to, čo by sme inak klientovi popisovali ťažko.

Dizajn a vizualizácia tiež nájdeme skoro všade, od konceptuálnych črtu v 2D po fotorealistickej digitálne obrazy, strojárske prototypy a dych berúce architektonické vizualizácie interiérov a exteriérov, ktoré vykresľujú architekta víziu BIM projektu alebo predstavy dizajnéra interiérov

Autodesk je, čo sa týka softvéru pre dizajn a vizualizácie, jedným z lídrov v odbore a neustále inovuje svoje existujúce produkty a zároveň pridáva nové do svojich špecializovaných sád.

U nás si buď môžete objednať vizualizácie tvorenej naším tímom skúsených dizajnérov, alebo sa môžete zúčastniť našich kurzov a školení, kde sa s našou pomocou naučíte získať zo svojho softvéru to najlepšie.

Niektoré z našich školenia sú vypísané nižšie, ak však máte iné, špecifické nároky, ozvite sa nám a my sa vám pokúsime pomôcť.

Kurzy designu a vizualizácie zahŕňajú: 

  • Školenia architektonických vizualizácií v Revite
  • Školenia 3ds Max a 3ds Max Interactive
  • Kurzy rendrovania v Autodesk Vred
  • Kurzy renderovanie v AutoCADe
  • Školenia Autodesk FormIt
  • Kurzy renderovania a animácie v Inventore

Zistite viac o školení Autodesk

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.