Školení Autodesk Revit

revit-screenshot

Softvér Autodesk Revit je teraz synonymom k BIM (informačnému modelu budovy) - metodológia, ktorej využitie celosvetovo nesmierne stúpa. U nás síce zatiaľ nie je povinnou súčasťou štátnych zákaziek, ako je to napríklad vo Veľkej Británii, ale čím ďalej tým viac architektov, projektantov TZB, stavebných inžinierov vidí potenciál, ktorý BIM spolupráca na projektoch ponúka.

Vďaka obrovskej obľube Revitu sme upravili aj naše školenia a ku štandardným konzultáciám a kurzom v učebniach ponúkame naviac flexibilné, certifikované Autodesk Revit online školenia s prístupom 24/7.

Náš tím profesionálov už pomohol množstvu architektonických a projekčných kancelárií s úspešným zavedením Revitu, a tak si aj vy môžete byť istí, že s našou pomocou budete tento výkonný softvér pre 3D modelovanie ovládať ako profesionáli a že s nami budete vždy vedieť, kedy je potrebné ďalšie školenie, aby ste dosiahli maximálny úspech.

Naše portfólio obsahuje komplexnú ponuku kurzov a tutoriálov pre užívateľov všetkých kategórií, od nováčikov, ktorí sa ešte len pripravujú na cestu ku 3D modelovaniu a chcú sa naučiť základnú prácu s Revit alebo Revit LT, po školenie na mieru pre skúsených užívateľov 3D CAD softvéru.

V prípade, že to okolnosti vyžadujú, zaistíme Vám kurzy na mieru.

Naše Revit kurzy zahrňujú:

Školenie Revit Architecture

Revit školenie pre statikov

Revit školenie pre TZB

Kurzy pre tvorbu rodín v Revite

Otvorený termín

Školenia označené ako Otvorený termín nemajú zatiaľ vypísané žiadne konkrétne dátumy konania. Odoslaním dopytu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , nerobíte záväznú objednávku, ale len vyjadrujete nezáväzný záujem o účasť. Obratom Vás kontaktujeme a dohodneme sa na konkrétnom termíne školenia.

Poznámka

Školenie prebieha vždy na posledných verziách Autodesk Revit a každý zúčastnený má k dispozícii samostatné pracovisko (notebook).
V prípade riešenia individuálnych potrieb, prípravy školenia na mieru, školenia v iných priestoroch, apod. nás neváhajte kontaktovať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., radi Vám vypracujeme kalkuláciu.

Dotaz na viac informácií a cenu školenia Autodesk

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.