Školenie Autodesk Inventor

Inventor-training-courses

Autodesk Inventor je svetovo najpredávanejší softvér pre 3D parametrické modelovanie a digitálne prototypovanie, ktorý Vám prinesie nečakané zvýšenie produktivity a skráti pracovný cyklus, či už sa venujete strojárstvu, inžinierstvu alebo produktovému dizajnu.

Zámerom školenia Autodesk Inventor je zabezpečiť, aby firmy vedeli, ako využiť širokospektrálne možnosti tohto softvéru a ako ťažiť z potenciálu 3D parametrického modelovania a digitálneho prototypovania, ktoré presahuje jednotlivé disciplíny.

Základné školenie Autodesk Inventor

Dvojdňové až trojdňové školenie je určené pre užívateľov, ktorí začínajú s Autodesk Inventorom. Počas školenia sa zoznámite s programom Autodesk Inventor, získate základné znalosti o nastavení programu, vytváranie 3D modelu, tvorby súčastí, vytváranie zostáv a vytváranie výkresov.

Školenie Autodesk HSM

Tento jednodňový kurz je navrhnutý pre užívateľov, ktorí sa chcú naučiť pracovať s HSM CAM a zlepšiť tak pracovné procesy z návrhu po CNC.

Otvorený termín

Školenia označené ako Otvorený termín nemajú zatiaľ vypísané žiadne konkrétne dátumy konania. Odoslaním dopytu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., nerobíte záväznú objednávku, ale len vyjadrujete nezáväzný záujem o účasť. Obratom Vás kontaktujeme a dohodneme sa na konkrétnom termíne školenia.

Poznámka

Školenie prebieha vždy na posledných verziách Autodesk Inventor a každý zúčastnený má k dispozícii samostatné pracovisko (notebook). V prípade riešenia individuálnych potrieb, prípravy školenia na mieru, školenia v iných priestoroch, apod. nás neváhajte kontaktovať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., radi Vám spracujeme kalkuláciu.

Dotaz na viac informácií a cenu školenia Autodesk

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.