3 minutes reading time (579 words)

Power Pack pro Advance Steel 2021 - NOVÉ FUNKCIE & ZDOKONALENIA

PowerPack pre Advance Steel stavia na sile lídra trhu Autodesk Advance Steel zahrnutím sady jedinečných nástrojov, šablón a prípojov, ktoré pomôžu vylepšiť a urýchliť spracovanie projektu.

 PP4R opt

Power Pack pro Advance Steel 2021 - NOVÉ FUNKCIE & ZDOKONALENIA

Na novom Páse kariet PowerPack sú novo zoradené funkcie tak, aby sledovali pracovný proces, od vytvárania prvkov, makier až k súborom na výrobu a správu. Príkazy sú preskupené do nových panelov v závislosti na krokoch, ktoré treba urobiť počas vytvárania projektu.

PP4AS 1 1

Pre nastavenie súčastí, u ktorých nie je potrebné vytvárať výrobnú dokumentáciu a môžu byť objednané alebo vyrobené na základe informácií dostupných vo výkaze materiálu, bol vytvorený nový príkaz Kontrola dielov. Príkaz prehľadá všetky diely, ktoré nemajú žiadnu strojnú úpravu, diery, atď., a okrem ich označenia, pridá "Bez výkresu" ako dodatočnú informáciu do dialógového okna vlastností Užívateľské atribúty prvku.

PP4AS 1 2

Ak sa pozrieme na BIM pracovný proces, ponúka verzia aplikácii PowerPack 2021 nové možnosti výmeny dát medzi Advance Steel a programami spoločnosti Graitec: GTC / GTCX import a export.

Na konci nového pásu kariet nájdete aj novú voľbu Naučiť sa, kde sústreďujeme všetky externé informácie, ktoré o funkciách aplikácii Powerpack môžete nájsť, ako sú videá, FAQ a našu aktivitu na sociálnych sieťach.

Od verzie 2021 je možné na priamom schodisku definovať nový typ stupňov, stupne zo zvláštnych (osobitých) dielov. Ak použijete Správca zvláštnych dielov, môžete konfigurovať nové typy stupňov zložených zo špeciálnych súčastí.

PP4AS 1 4

Schodiskové stupne môžu mať novú konfiguráciu vďaka novej funkcií: Nášľapné lišty. Nášľapné lišty môžu byť vytvorené z profilov alebo profilov z ohýbaných plechov. Okrem stupňov môžu byť nášľapnými lištami opatrené tiež podesty.

Modelovanie schodísk často vyžaduje možnosť predĺžiť podopretie schodnice/ podesty za hranice definujúce pôdorys základne, aby bolo možné dosiahnuť a umožniť spojenie s existujúcimi podpornými oceľovými konštrukciami. Tiež tam, kde sa podesta lomí, musí byť možnosť, aby vnútorná schodnica mohla prechádzať za lom a byť predĺžená k vonkajšej schodnici druhého schodiskového ramena. Preto sme vytvorili možnosť Rozšírenia schodnice v závislosti od požadovanej konfigurácie.

Možnosť Prídavné podpory podesty je úplne novou funkciou, ktorá prichádza s viacnásobnou konfiguráciou v závislosti od typu podesty, orientácie podesty a predĺženia schodnice:

  • Priama podesta
  • Podesta s otočením doľava alebo doprava
  • Podesta s 1. vnútornou schodnicou predĺženou
  • Podesta s 2. vnútornou schodnicou predĺženou

PP4AS 1 5

 

Nové užívateľské rozhranie pre zábradlie s celou novou organizáciou a detailnými obrázkami, jasnejšími a presnejšími, ktoré ponúkajú lepší užívateľský zážitok. Z nového rozhrania ťažia všetky funkcie zábradlia: Štandardné zábradlia, Nástenné zábradlia, Zábradlia s dvojitými stĺpikmi, Zábradlia s guľovými spojkami, Zábradlia so spojkami Key Clamps.

PP4AS 1 6

Nové makro Zábradlie s dvojitými stĺpikmi pre lepšiu interakciu s užívateľom a ľahšiu konfiguráciu. K dispozícii je v novej palete Schodisko a Zábradlie, v časti Zábradlie je nové makro Zábradlie s dvojitými stĺpikmi, prepracované tak, aby konfigurácia bola intuitívna, jednoduchá a rýchla.

Nové typy zakončenia v novej verzii 2021 umožňujúce užívateľom vytvárať nové konfigurácie:

  • Labutí krk
  • Návrat ku stene

PP4AS 1 7

S novou verziou Zábradlie je implementovaný nový mechanizmus: Rozdelenie madla. Deliaci mechanizmus je k dispozícii pre všetky horné madlá a pre nástenné madlá. Rozdelenie možno vykonať 2 spôsobmi:

  • Na základe umiestnenia stĺpika / úchytu nástenného madla
  • Na základe maximálnej vzdialenosti

Ak sa chcete dozvedieť viac o našej ponuke riešenia v oblasti navrhovania a analýzy pozemných stavieb, stačí prejsť na stránku softvéru Graitec. Ak by ste chceli hovoriť s odborníkom na produkt a vidieť ukážku, jednoducho sa spojte kliknutím na tlačidlo nižšie.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií Stiahnuť Graitec software

Alebo nám zavolejte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Revit 2021.1 - NOVÉ FUNKCIE & ZDOKONALENIA
Power Pack pre Revit 2021- NOVÉ POMÔCKY PRE VYSTUŽ...
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://graitec.sk/

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.