2 minutes reading time (419 words)

Power Pack pre Revit 2021- NOVÉ POMÔCKY PRE VYSTUŽOVANIE

Pre používateľov produktu Autodesk Revit je pripravené rozšírenie PowerPack, ktoré ponúka širokú škálu nových funkcií vedúcich k zvýšeniu produktivity práce v Revite. Zrýchlite tak svoju každodennú prácu a zlepšite svoje BIM pracovné postupy pomocou rozšírenia Powerpack pre Revit.

PowerPack obsahuje nástroje pre všetky profesie, ktoré ponúka Revit: architektúra, statika, TZB. Vzhľadom na obmedzenia platformy nie je dostupný pre Revit LT.

PP4R opt

Power Pack pro Revit 2021- NOVÉ POMÔCKY PRE VYSTUŽOVANIE

Lemovacia výstuž otvorov: pomocou tohto nového príkazu možno rýchlo generovať konštrukčnú výstuž lemovania otvorov. Tvorba lemovacej výstuže je podporovaná pri stenách, ale aj pri doskách a je možné generovať výstuž pre viac otvorov naraz.

PP4R 2 1

Pomocou nového príkazu Lemovacia výstuž hrán možno veľmi rýchlo generovať lemovaciu výstuž pozdĺž hrán, a to pri doskách, ale aj pri stenách. Stačí vybrať jeden (alebo viac) príslušný líc prvku a môžete vygenerovať výstuž v rôznych nastaveniach usporiadaní lemovacej výstuže a závlače.  

PP4R 2 2

V mechanizme pre generáciu Výťahov výstuže sa pre zvýšenie kvality a jednoduchšie ovládanie urobilo niekoľko zmien. Pre rýchlejšiu a ľahšiu indikáciu polohy vkladania výťahu výstuže, je výťah výstuže teraz generovaný až po určení bodu vloženia výťahu, a to ako pre jednotlivé položky, tak aj pre prípad vloženie výťahu výstuže všetkých položiek prvku (po jeho vybraní) naraz. Týmto sme sa vyhli problémom so spomaľovaním softvéru, ktoré spôsobovalo obnovovanie výťahov pri zväčšovaní či posune.

PP4R 2 3

Nový príkaz pre Krepovanie výstuže možno využiť pre rýchlu generáciu krepovania vybraných koncov pozdĺžnej výstuže. Tento príkaz využijete najmä v situáciách, kedy je potreba zabrániť kolízii kolineárnych prútov výstuže. Krepovanie je možné zadať na priamych úsekoch výstuže, ale aj na koncových hákoch, a to pre jednotlivé položky alebo skupiny (série) položiek výstuže. V prípade definície krepovania na skupine (rade) vložiek, je smer krepovania kolmý na smer kladenia.

PP4R 2 4

Značka a popis: nový príkaz pre koncovú značku prútu umožňuje na 2D pohľadoch rýchlo vytvoriť špeciálnu značku, ktorá označuje koniec priameho prútu. To je užitočné najmä v prípadoch presahov výstuže, ktorá je v zákryte. Označenie výstuže a koncová značka závisí na použitej rodine (kategória výstuž). Defaultnú rodinu a typ je možné zadať v dialógovom okne Nastavenia výstuže.

PP4R 2 5

 

Prečítajte si správu o vydaní Advance PowerPack 2021 ZDE

Ak sa chcete dozvedieť viac o našej ponuke riešenia v oblasti navrhovania a analýzy pozemných stavieb, stačí prejsť na stránku softvéru Graitec.
Ak by ste chceli hovoriť s odborníkom na produkt a vidieť ukážku, jednoducho sa spojte kliknutím na tlačidlo nižšie.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií Stiahnuť Graitec softvér

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Power Pack pro Advance Steel 2021 - NOVÉ FUNKCIE &...
BIM kompatibilný systém správy dokumentov pre arch...
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://graitec.sk/

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.