3 minutes reading time (519 words)

Novinky v Graitec PowerPack pre Advance Steel 2022

Powerpack je rozšírenie spoločnosti Graitec pre Advance Steel, ktoré užívateľom poskytuje viac modelovacích nástrojov, spojov, šablón, rezov a dát. V tomto blogu sa dozviete, čo je nové vo verzii 2022.

Graitec Advance Steel 2022 Powerpack a možno stiahnuť prostredníctvom účtu Graitec Advantage a nájdete ho v sekcii "Stiahnuť verzia". Na stránkach Advantage je k dispozícii aj celý dokument s novinkami.

1 PowerPack for Advance Steel 2021 Graitec Advantage CZ

PowerPack 2022 možno v prípade potreby nainštalovať na Advance Steel 2022 a 2021. Keď ste na stránke Advantage Downloads, máte k dispozícii 2 možnosti:

1. Setup PowerPack for Advance Steel 2022 - Týmto spôsobom nainštalujete len balíček 2022 PowerPack na Advance Steel 2022 a 2021, ak sa oba nachádzajú vo vašom počítači.

2. Setup Advance 2022 - To vám dáva možnosť zvoliť si inštaláciu všetkých produktoch Graitec vrátane Advance Design, Powerpack pre Advance Steel, Revit, Inventor, Vault. Táto možnosť nainštaluje iba balíček 2022 PowerPack pre Advance Steel 2022.

Video s novými funkciami Powerpacku prw Advance Steel 2022 nájdete tu.

video1

Metoda synchronizace GTCX - Pre zlepšenie pracovných postupov BIM medzi aplikáciami Advance Steel a Advance Design má teraz 2022 PowerPack možnosť synchronizovať zmeny medzi modelmi.

Jednou z kľúčových vlastností tohto nového mechanizmu je, že používatelia si môžu vybrať, ktoré vlastnosti chcú synchronizovať, nie ste nútení synchronizovať všetko.

2 Synchronizace

Všimnite si tiež, že v dialógovom okne v časti objektov modelu je možnosť "Vyhľadať" informácie, ktorá užívateľom umožňuje rýchle filtrovanie informácií.

3 Zabradli

GTCX Import / export betónových prvkov - Pre PowerPack 2022 boli do mechanizmu prenosu zahrnuté betónové prvky vrátane nosníkov, stĺpov, stien, dosiek, pätiek (izolovaných i spojitých), takže možno prenášať modely zmiešaných odborov.

PowerPack Premium Schodisko a Zábradlie – Rýchlosť - Bola zvýšená rýchlosť načítania informácií z databáz, čo malo vplyv na rýchlosť makier pri zapnutí možností alebo úprave parametrov.

PowerPack Premium Zábradlie - Upevňovacie výstupky - Používatelia teraz môžu vytvárať vodorovné alebo zvislé upevňovacie výstupky pre stredové madlá, čo v kombinácii s mechanizmom delenia maduel teraz umožňuje užívateľom vytvárať vyrobené panely zábradlia, bez toho aby museli rozložiť makro.

Spojenie stredného madla so stĺpikom musí byť nastavené na "zarovnanie", potom sú v novej záložke Upevňovacie výstupky k dispozícii všetky možnosti pre oka.

Pomocou stromovej štruktúry môžu používatelia kontrolovať, ktoré vodorovné, zvislé alebo zvislé výstupky v celej dĺžke budú vytvorené. Ak sa u konkrétnych stĺpikov požadované výstupkami, akonáhle je jeden z nich nakonfigurovaný, možno ich ľahko skopírovať z jedného stĺpika na druhý kliknutím pravým tlačidlom myši na stĺpik.

3 Zabradli

PowerPack Premium Zábradlie - Vylepšenievrozdelovania madiel - Mechanizmus delenie madiel bol kľúčovou funkciou nástrojov Graitec pre zábradlia, vo verziách 2022 môžu teraz užívatelia pridať medzeru, povoliť zvar a nastaviť jeho umiestnenie.

5 PowerPack Premium Railings

PowerPack Premium Zábradlie - Vylepšeníie výplní - Mechanizmus výplní zábradlia, ktorý môže vytvárať doskové alebo mrežové panely, bol vylepšený pre prácu so zložitejšími geometriami a viacnásobnými zmenami medzi šikmými a vodorovnými úseky.

6 PowerPack Premium Railings Infill improvements

PowerPack Premium Schodisko – Skoseníie rohov pripojovacieho prvku – Vo verzii 2022 majú teraz používatelia možnosť nastaviť skosenia pre všetky rohy pripojovacích čelných alebo ohýbaných plechov.

7 PowerPack Premium Stairs

Pozrite se na toto video, ktoré popisuje všetky nové funkcie vo verzii 2022 balíčku Advance Steel PowerPack.

video

Ak sa chcete o balíku PowerPack pre Advance Steel dozvedieť viac, stačí prejsť na našu webovú stránku alebo nás kontakujte.

Rýchly prehľad vybraných vylepšení, ktoré prináša ...
Oceľové profily CSN/STN v Revite
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://graitec.sk/

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.