Inventor 2021.1 - Zostavy

Opäť nastal čas, kedy Autodesk prináša veľké aktualizácie pre svoje produkty. Pozrime sa, aké vylepšenia dostal Inventor.

Inventor banner

Zostavy

Generátor rámových konštrukcií - Hodnoty orientácie manipulátora sa teraz dajú upraviť kótami v zobrazení.

2021 1 obr1

Export do formátu 3D PDF - Export zostáv do formátu 3D PDF teraz podporuje prvky zostáv a 3D poznámky.

2021 1 obr2

Vylepšenie otvárania komponentov z prehliadača zostavy - V prehliadači teraz môžete vybrať viac komponentov a podzostáv a túto sadu výberu otvoriť v nových reláciách aplikácie Inventor. Pravým tlačidlom myši kliknite na sadu výberu a kliknite na tlačidlo Otvoriť.

2021 1 obr3

Rúry a potrubia

Ikona označujúca odloženú trasu - Odložená trasa je teraz v prehliadači označená ikonou blesku.

2021 1 obr4

Nové prístupové body možností Zobraziť všetky objekty / Odložiť aktualizáciu a skryť všetky objekty - K príkazom Zobraziť všetky objekty / Odložiť aktualizáciu a skryť všetky objekty sa teraz dostanete prostredníctvom miestnej ponuky trasy.

2021 1 obr5

Príkazy sú k dispozícii aj na páse kariet.

2021 1 obr6

Nové správanie obsadzovania trás - Po dokončení vytvárania trasy už nie je nutné použiť príkaz Naplniť trasu. Ak je zapnutá možnosť Zobraziť všetky objekty, zobrazí sa po vytvorení všetkých pripojení náhľad obsadené trasy, a až budete hotoví, trasa sa automaticky obsadí. Pokiaľ je povolená možnosť Odložiť aktualizáciu a skryť všetky objekty, bude trasa zobrazená ako drôtový model, kým nevyberiete možnosť Zobraziť všetky objekty.

 

Aktualizácia PowerPack pre Advance Steel 2021.1 - ...
Inventor 2021.1 - Vylepšenie produktivity
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://graitec.sk/

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.