2 minutes reading time (492 words)

BIM kompatibilný systém správy dokumentov pre architektov a inžinierov

Či už poznáte základný balíček dokumentov 1192 a ISO 19650, alebo práve začínate tento štandard preskúmavať, pravdepodobne budete mať niektoré nevyriešené otázky na určenie nákladovo najefektívnejšieho prístupu, ktorý nielen zaistí implementáciu robustných štandardov správy dát BIM ISO 19650 v spoločnosti, rovnako ako to umožňuje naše riešenie BIM pre Opentree pre architektov a inžinierov, ale tiež dáva príležitosť výrazne znížiť vnútorné náklady na správu dokumentov.

Typické otázky z celého odvetvia zahŕňajú:

  • Čo pre našu spoločnosť znamená ISO 19650?
  • Aké výhody to má pre moje procesy?
  • Ako môžem zabezpečiť, aby kontrolné procesy pre naše dokumenty boli plne kompatibilné s BIM?
  • Ako môžem ušetriť peniaze a automatizovať procesy správy dokumentov?

Ako nám môže pomôcť ISO 19650?

accelerate data management

Jednoducho povedané, ISO 19650 1 a 2 pomáha riadiť implementáciu BIM a poskytuje postupy a odporúčania pre zlepšovanie procesov, ktoré pomáhajú vytvárať štrukturovanejšie dátové prostredie, čím znižujú zbytočné náklady, ktoré zvyčajne vznikajú počas návrhu a konštrukcie.

V budúcnosti ISO 19650 3 a 5 pomôže spravovať informácie v prevádzkovej fáze procesu a prijímania bezpečnostne orientovaného prístupu k správe informácií týkajúcich sa citlivých dát.

Veľká Británia si v rámci pracovnej skupiny EÚ stanovila vysoký štandard a v porovnaní s ostatnými svetovými trhmi si iste vedie. Toto bolo primárne podporované agresívnym programom britskej vlády, ktorý na jednej strane vynucuje dodržiavanie predpisov investičných projektov, a na druhej strane pôsobí ako katalyzátor pre zavedenie BIM inými záujmovými skupinami, ktoré chcú znížiť náklady na výstavbu.

Obchod môže byť globálny a máme rôzne kultúry a spôsoby, ako robiť to isté po celom svete. Preto ISO prispôsobila štandardy tak, aby vytvorila medzinárodného sprievodcu, ktorého môže každý dodržiavať.

Office Illustration 300px

Táto príručka ponúka spoločnostiam nielen jedinečnú príležitosť aktualizovať svoje procesy správy informácií, ale zároveň sleduje zjednodušený a spoločný prístup ku kresleniu a kontrole dokumentov.

Prístup k štruktúrovaným dátam tiež umožňuje implementovať softvérové ​​riešenie pre správu výkresov a dokumentov pre architektov a inžinierov, ktoré pomáha rozvíjať kvalitné dátové procesy zodpovedajúce BIM úrovni 2 v súlade s ISO 19650.

Nechajte svoj systém správy dokumentov pracovať za vás.

Prístup k štruktúrovaným dátam tiež umožňuje implementovať softvérové ​​riešenie pre správu výkresov a dokumentov pre architektov a inžinierov, ktoré pomáha rozvíjať kvalitné dátové procesy zodpovedajúcej úrovni BIM úrovne 2 v súlade s ISO 19650.

Normy sú skvelé, ak ich používate od začiatku, pretože otvárajú dvere pre automatizáciu systémov správy dokumentov a umožňujú Vám výrazne zjednodušiť manuálne úlohy, ako napríklad: zrýchlenie vytvárania súborov a dokumentácie, umožnenie rýchlejšieho prístupu k správnym informáciám, zníženie interných nákladov a efektívnejšie práce interne aj externe .

Softvér pre správu dát, ktorý vyhovuje Vašim potrebám

Opentree je popredný elektronický systém pre správu dát, ktorý je predkonfigurovaný s pracovným postupom ISO 19650, ktorý eliminuje časovo náročné úlohy manuálnej správy dát a dokumentov, ktoré sú pre architektov alebo inžinierov počas každodenného rutinného pracovného procesu veľmi nákladné.

 

Ak sa chcete dozvedieť viac o správe dát Opentree WIP, kliknite na tlačidlo nižšie. Budeme Vás kontaktovať čo najskôr, aby sme Vám vysvetlili výhody systému.

 

Power Pack pre Revit 2021- NOVÉ POMÔCKY PRE VYSTUŽ...
Automatické výkresy výztuže.
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://graitec.sk/

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.