2 minutes reading time (306 words)

Autodesk Premium Plan je k dispozícii pre viac spoločností

Autodesk Premium Plan, ktorý je k dispozícii od tretieho štvrťroka 2021, umožňuje zákazníkom softvéru Autodesk získať ďalšie výhody v oblasti reportingu, zabezpečenia a správy.

autodesk2023

Autodesk Premium Plan bol navrhnutý pre spoločnosti, ktoré:

  • často pridávajú nových používateľov a radšej nevytvárajú / neprideľujú prístup manuálne
  • potrebujú dodatočné bezpečnostné funkcie jednotného prihlásenia (SSO) pre všetky používané produkty Autodesk
  • majú široko rozptýlených zamestnancov alebo dodávateľov
  • potrebujú jednoduchší spôsob, ako optimalizovať licencovanie predplatného pre užívateľov – vrátane prezerania a exportovania správ o používaní podľa užívateľov, aby získali prehľad o trendoch používania
  • chcú 24/7 podporu a rýchlejšie odpovede na otázky alebo pomoc s technickými problémami produktov Autodesk

Zistite viac o softvéri Autodesk Premium Plan od našich kolegov na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Pôvodne navrhnuté pre spoločnosti s 50 alebo viacerými licenciami predplatného softvéru Autodesk. Po 13. apríli 2022 budú upgrady Premium Plan dostupné pre zákazníkov, ktorí majú 10 alebo viac licencií predplatného softvéru Autodesk. Upgrade na Autodesk Premium Plan je dostupný pre väčšinu produktov Autodesk. Vylúčené sú 3ds Max a Maya pre nezávislých užívateľov, všetky verzie Fusion 360 Manage, Product Design Extension a Simulation Extension vo Fusion 360 a všetky verzie Upchain.

Od toho istého aprílového dátumu už Premium Plan nebude zahŕňať centralizovaný nákup. Namiesto toho môžu zákazníci so všetkými plánmi priradiť predplatné pre jedného užívateľa akémukoľvek užívateľovi vrátane zamestnancov a zmluvných partnerov dcérskych spoločností na základe globálnych práv na používanie spoločnosti Autodesk.

Flexibilita rozšírenej podpory, správ o používaní a SSO umožňuje spoločnostiam fungovať efektívnejšie.

Pokiaľ má vaša spoločnosť záujem o upgrade na Autodesk Premium Plan, kontaktujte náš obchodný tím ešte dnes.

Účet Autodesk - Správa týmov v účte Autodesk
Autodesk Inventor - Odoslanie do programu Fusion 3...
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://graitec.sk/

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.