2 minutes reading time (474 words)

Aktualizácia PowerPack pre Advance Steel 2021.1 - Novinky a vylepšenia

Bola zverejnená nová aktualizácia Advance Steel 2021.1 Powerpack. Tento blog vás prevedie novinkami a vylepšeniami v Graitec Advance Steel 2021.1 PowerPack.

Spoj Závitová tyč - Boli pridané zvláštne diely matice a podložky a sú teraz nastavené pre spoj ako predvolené. Tieto súčiastky tiež majú vlastnú funkciu alebo si užívateľ môže funkciu nastaviť.

 2xPowerPack for Advance Steel Threaded rod connection

Bola tiež pridaná nová tabuľka pre profil s názvom "Závitová tyč", ktorá sa zobrazí v zoznamoch materiálu oddelene od kruhových tyčí.

2xPowerPack for Advance Steel Threaded rod connection

Spoj Rúrka k rúrke - Užívatelia majú novo možnosť pridať zvláštne diely do spojenia rúrka k rúrke, čo znamená, že môžu modelovať s pomocou zakúpených položiek. 2xPowerPack for Advance Steel Tube to Tube Connection

Možnosti knižníc - S aktualizáciou 2021.1 je u 3 spojov z Graitec Powerpack teraz možnosť uložiť ich konfiguráciu do knižnice. Ide o spoje Zakrytie podlahy, Krížové spojenia a Prípoj podpery k nosníku alebo plechu.

 2xPowerPack for Advance Steel Library options

Skontrolovať diely - Príkaz skontrolovať diely teraz detekuje diely, ktoré nepotrebujú dielenský výkres, aj keď majú skrátenie, ktorého uhol je rovný 0.

2xPowerPack for Advance Steel Check parts

STEP & IGES export - Pri exporte modelu alebo súčiastok do formátu STEP alebo IGES aktualizácie 2021.1 teraz zachová farbu objektu a informácie o hladine.

Zábradlie

Pridať používateľské profily - Používatelia majú teraz možnosť pridať užívateľské profily do makier Zábradlie prostredníctvom tabuľky JointsGUIAllowedSections rovnako ako u niektorých štandardných prípojov Advance Steel.

Zábradlie na krivkových profiloch - S Powerpack 2021.1 môžu užívatelia modelovať zábradlie na krivkových profiloch. Tieto krivkové profily môžu byť priame alebo zakrivené alebo kombináciou oboch.

 2xPowerPack for Advance Steel Railings on Polybeams

Spojenie nástenných zábradlí a držiakov madiel - Držiaky nástenných zábradlí môžu byť teraz privarené alebo priskrutkované k madlu; novo sú tu tiež možnosti zarovnania.

 2xPowerPack for Advance Steel Wall mounted rails connection to handrail

Aktualizovaný výpočet priesečníku - Kód pre zábradlie s rôznym sklonom a vodorovné bol prepísaný tak, aby správne počítal priesečníky a všetky súvisiace prvky správne orezal.

 2xPowerPack for Advance Steel Stairs Railings Interface

Rozhranie Schodisko & Zábradlie - Užívateľské rozhranie GUI pre schodiská a zábradlia bolo vylepšené pridaním posuvníka stromovej štruktúry, čím dáva užívateľom možnosť lepšej kontroly a vidieť viac informácií v dialógovom okne.

Ako si môžem nainštalovať novú aktualizáciu 2021.1?

Prevzatie aktualizácie je možné prostredníctvom vášho účtu Graitec Advantage a nájdete ho v sekcii "Service Packy a aktualizácie na stiahnutie". Na stránkach Advantage je k dispozícii aj nová dokumentácia s novinkami.

 2xPowerPack for Advance Steel Download Service Packs

Aktualizáciu 2021.1 môžete vykonať dvoma spôsobmi:

Odinštalujte verziu 2021 a nainštalujte aktualizáciu 2021.1 (oba procesy sa vykonávajú s pomocou Advance Setup).

Ak máte nainštalovanú verziu 2021 a chcete vykonať aktualizáciu priamo, otvorte Advance Setup 2021.1 a vyberte Spravovať produkty - nainštalovaný softvér bude automaticky detekovaný (bude začiarknutý); jediné čo potom musíte urobiť je kliknúť na tlačidlo Ďalej a aktualizácie sa spustí. Buďte prosím opatrní, pretože všetok nezaškrtnutý softvér odinštaluje.

 2xGraitec Advance Install Products

Ak máte nainštalovanú verziu 2021 Powerpack a Stairs and railings BIM Designer, aktualizujte prosím oba produkty na verziu 2021.1, aby sa verzie u oboch produktov zhodovali.

Nezabudnite sa pozrieť na webinár kolegov z UK o nástrojoch pre spoje valcované za studena dostupných v Powerpack pre Advance Steel.

 

Autodesk Viewer - Rozloženie modelov
Inventor 2021.1 - Zostavy
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://graitec.sk/

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.