Autodesk BIM 360

autodesk bim 360 badge 256

Autodesk BIM 360 je odpoveďou na výzvu, ktorou je správa širokého spektra projektových dát v modernom prostredí BIM pre všetky zainteresované strany. Môže ísť o stavebnú dokumentáciu a aktivity na stavenisku od pôvodného konceptu, cez stavbu samotnú a ďalej až do fázy facility managementu a verte, že Autodesk BIM 360 je jediným správnym riešením.

Čo je BIM 360?

Autodesk BIM 360 nie je aplikácia, ale celé portfólio stavebných riešení navrhnutých tak, aby ponúklo tie správne nástroje pre správu projektu, stavby a pre facility management. Či už máte na starosti návrh, stavebný dohľad, ste stavebník alebo manažér projektu, tento softvér vám dodá práve tie nástroje, ktoré práve potrebujete k zdarnému chodu projektu.

BIM 360 má obrovskú výhodu v tom, že ako platforma, ktorá zhomažďuje prepojená dáta z viacerých zdrojov v jednotnom prostredí, môže minimalizovať integračné obmedzenia softvéru predchádzajúcej generácie, kedy sa často pracovalo na rôznych platformách. Vy tak môžete spravovať projekt počas celého jeho životného cyklu.

BIM 360 životní cyklus stavby

Autodesk BIM 360 je výkonné riešenie, ktoré urýchli realizáciu projektu tým, že vám umožní prístup k dátam projektu kedykoľvek a kdekoľvek sa vám to zrovna hodí. Vďaka interoperabilite s ostatnými produktmi Autodesku môže váš tím zdieľať informácie o projekte v rámci jednoducho ovládateľnému užívateľskému prostrediu. Architekti, inžinieri a ostatné strany podieľajúce sa na projekte tak môžu prispieť k jeho chodu a plánovaniu. BIM 360 vám navyše uľahčí analýzu dát pre plánovanie do budúcnosti.

Czech BIM 360 Stages

Ako môže BIM 360 pomôcť vašej spoločnosti?

  • Realizácia projektov včas a v rámci rozpočtu - nástroj spolupráce umožní komunikáciu so všetkými členmi tímu v reálnom čase a zamedzí tak problémom včas.
  • Vyššia profitabilita - vyhnite sa a prechádzajte nákladným problémom tým, že sú si všetky zainteresované strany vedomé aktivít svojich kolegov.
  • Lepšia kvalita stavebného projektu - vďaka spolupráci s ostatnými môžete vypracovať projekt do posledného detailu.
  • Vyššia spokojnosť klientov - vždy viete, ako na tom s projektom ste a predchádzajte potenciálnym konfliktným situáciám.
  • Predchádzanie nezhodám medzi návrhom a realizáciou - plánujte fázy realizácie, sledujte postup a vykonávajte revíziu návrhu kedykoľvek a kdekoľvek.
  • Ochrana dát - dáta sú bezpečne uložené v centrálnom úložisku, zakódované tak, aby ochránila integritu vášho projektu.

Ktoré produkty sú súčasťou BIM 360?

BIM 360 Team

BIM 360 Team

Cloudová platforma pre navrhovanie budov. Spolupráca na modeli v reálnom čase v prostredí cloudu, vrátane "Collaboration for Revit", zdieľanie, revízie a anotácie.

BIM 360 Docs BIM 360 Docs

Cloudové platforma pre celý stavebný projekt a jeho životný cyklus. Synchronizácia úprav, zmien, anotácií a žiadostí o informácie.

BIM 360 Field

BIM 360 Field

Správa prác na stavenisku. Majte prehľad o kvalite, bezpečnosti, problémoch, postrehoch a subdodávateľoch. Zadávanie technických zariadení a správa stavu majetku.

BIM 360 Glue

BIM 360 Glue

Spolupráca na projekte pred fázou návrhu - revízie modelu, prehľady a anotácie. Predchádzanie a správa kolízií.

BIM 360 Plan

BIM 360 Plan

Krátkodobé projektové plánovanie za použitia LEAN metodológiou.

badge bim 360 layout

BIM 360 Layout

Synchronizácia bodov v modeli a pri realizácii s extrémnou presnosťou.

BIM 360 Ops

Autodesk BIM 360 Ops

Dáta z projektu aj realizácie prístupné pre facility management *.

* Samostatný produkt - nie je súčasťou BIM 360.

Cena BIM 360 plánu závisí na aplikáciách, ktoré si spolu predplatíte a tiež od počtu licencií. Ozvite sa nám a my vám dáme presné informácie.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.